В Каменском двое пьяных устроили погром в кафе

Об этом сообщили в охранной компании «Цитадель».
«05.12.2019 о 17.54 на пульт централізованого спостереження охоронної компанії «Цитадель» надійшло спрацювання тривожної кнопки з охоронюваного об’єкту з кафе «Вдали от жён», розташованого за адресою Єлизаветівське шосе 8/б.
Дана інформація негайно диспетчером була передана охоронникам групи швидкого реагування ОК «Цитадель». Виїздом встановлено, що двоє невідомих громадян, перебуваючи в кафе, в стані алкогольного сп’яніння, побили посуд і ігрові нарди, завдавши тим самим кафе матеріального збитку.
Даних громадян нарядом ГШР ОК «Цитадель» було затримано і передано правоохоронцям, які на затриманих осіб склали протоколи про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 173 КУпАП, за дрібне хуліганство (ЄО Дніпровського ВП від 05.12.2019 №13488). До речі, один із затриманих був раніше засуджений і відбував покарання за статтями 185 КК України (крадіжка), 186 КК України (пограбування), 309 (зберігання наркотиків).
Охоронна компанія «Цитадель» продовжує тісну взаємодію з працівниками поліції Дніпровського ВП щодо профілактики та недопущення кримінальних правопорушень. Питання скоєння кримінальних правопорушень в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння сп’яніння завжди гостро стоїть у сучасному суспільстві.
Охоронна компанія «Цитадель», - «ВАША БЕЗПЕКА-НАША РОБОТА!», - говорится в сообщении.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама