В Каменском изменится тариф на вывоз мусора

Коммунальное предприятие «Каменское автотранспортное предприятие 042802» сообщает о намерении изменить тариф на вывоз бытовых отходов и крупногабаритных отходов. Далее – на языке оригинала.

ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір зміни тарифів на послуги з вивезення побутових відходів (перевезення великогабаритних відходів),
що надаються комунальним підприємством
«Кам’янське автотранспортне підприємство 042802»

КП КМР «КАТП 042802» повідомляє про намір змінити тарифи на послуги з вивезення побутових відходів (перевезення великогабаритних відходів).
Розрахунок планового тарифу на послуги з вивезення побутових відходів (перевезення великогабаритних відходів) на 2018 рік здійснено з урахуванням нормативних річних обсягів надання послуг та економічно обґрунтованих планових витрат на підставі державних і галузевих нормативів (норм) витрат трудових та матеріальних ресурсів, ставок податків і зборів (обов’язкових платежів) та діючих цін.
Тариф на послуги з вивезення побутових відходів (великогабаритних відходів) з розрахунку на 1м3 в останнє переглядався у лютому 2016 року. У зв’язку зі значним зростанням рівня мінімальної заробітної плати, цін на паливно-мастильні матеріали, запчастини та матеріали (шини, АКБ) діючий тариф не відшкодовує у повному обсязі витрати, пов’язані з наданням послуг з вивезення побутових відходів (перевезення великогабаритних відходів).
Найпитомішими складовими тарифу на послуги з вивезення побутових відходів (вивезення великогабаритних відходів) є витрати на паливно-мастильні матеріали (57,9% повної собівартості), витрати на оплату праці (13,7%), ремонт та технічне обслуговування спецтехніки (8,3%), загальновиробничі витрати (6,3%).
Плановий тариф на послуги з вивезення побутових відходів (перевезення великогабаритних відходів), що надаються комунальним підприємством Кам’янської міської ради «Кам’янське автотранспортне підприємство 042802», становить:
- без механізованого завантаження у розмірі 79,56 грн/м3 (з ПДВ);
- з механізованим навантаженням у розмірі 148,86 грн/м3 (з ПДВ).

Пропозиції та зауваження приймаються протягом 14 календарних днів за адресою: 51905, м. Кам’янське, вул. Дальня, 64, КП КМР «КАТП 042802» (тел. 56-89-35).

ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір зміни тарифів на послуги з вивезення побутових відходів,
що надаються комунальним підприємством
«Кам’янське автотранспортне підприємство 042802»
для всіх категорій споживачів

КП КМР «КАТП 042802» повідомляє про намір змінити тарифи на послуги з вивезення побутових відходів для всіх категорій споживачів.
Розрахунок планового тарифу на послуги з вивезення побутових відходів на 2018 рік здійснено з урахуванням нормативних річних обсягів надання послуг і економічно обґрунтованих планових витрат на підставі державних і галузевих нормативів (норм) витрат трудових та матеріальних ресурсів, ставок податків і зборів (обов’язкових платежів) та діючих цін.
Тариф на послуги з вивезення побутових відходів з розрахунку
на 1м3 в останнє переглядався у квітні 2016 року. У зв’язку зі значним зростанням рівня мінімальної заробітної плати (з 1378,0 грн по 3200 грн, що на 132,2% більше, ніж передбачено діючими тарифами), цін на паливно-мастильні матеріали (дизельне паливо з 16,0 грн/л до 24,63 грн/л, бензин з 17,80 грн/л до 26,45 грн/л), запчастини, матеріали (шини, АКБ) діючий тариф не відшкодовує у повному обсязі витрати, пов’язані з наданням послуг з вивезення побутових відходів. З січня 2016 року по грудень 2017 року офіційний рівень інфляції становить 126,5%. Крім того на 2018 рік проектом Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік» передбачено зростання рівня мінімальної заробітної плати до 3723,0 грн в місяць.
Плановий тариф на послуги з вивезення побутових відходів становить:
- для мешканців багатоквартирних житлових будинків тариф на послуги з вивезення побутових відходів (перевезення твердих побутових та великогабаритних відходів, знешкодження) - 14,76 грн/міс. на одну особу
(з ПДВ);
- для населення, що мешкає в будинку приватного сектору з газовим опаленням з присадибною ділянкою тариф на послуги з вивезення побутових відходів (перевезення твердих побутових та знешкодження) - 16,86 грн/міс. на одну особу (з ПДВ);
- для населення тариф на послуги з вивезення побутових відходів (перевезення твердих побутових відходів) 75,06 грн/м3 (з ПДВ);
- для бюджетних установ 82,21 грн/м3 (з ПДВ);
- для інших споживачів 107,23 грн/м3 (з ПДВ).
У розрахунках тарифу на одну особу в місяць для населення ураховано витрати, пов'язані з організацією прийому платежів, ремонтом та обслуговуванням контейнерів, витрати на виготовлення бланків договорів, витрати на послуги зі знешкодження побутових відходів. Для мешканців багатоквартирних житлових будинків також передбачено витрати на вивезення великогабаритних відходів.

Пропозиції та зауваження приймаються протягом 14 календарних днів за адресою: 51905, м. Кам’янське, вул. Дальня, 64, КП КМР «КАТП 042802» (тел. 56-89-35).
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама