В Каменском перезахоронят бойца, который погиб в Иловайском котле

Завтра, 23 мая, состоится перезахоронение каменчанина Шевченко Владимира Алексеевича, бойца 39 батальона, который погиб в Иловайском котле в 2014 году. Об этом сообщается в группе ОО "Патриот 2015" в Фейсбуке.

"Все, кто хочет провести в последний путь собрата, жителя нашего города, Героя, отдавшего свою жизнь за нашу родину, приходите в 12:00 на ул. Приморская, 152, Романково, у 27-й школы", - говорится в сообщении.

По данным Википедии: "23 серпня підрозділу стало відомо, що в їхньому напрямі з Росії рухається мотоколона, проте отримали наказ окопатися. 24 серпня загинув у бою на блокпосту № 4 поблизу села Новодвірське в районі міста Моспине — смт Новий Світ (Старобешівський район) під час наступу російських збройних формувань при боях за Іловайськ. Тоді ж полягли Юрій Сагайдак та Володимир Яровий.
Був похований неподалік від блокпосту разом із Юрієм Сагайдаком і Володимиром Яровим. Ексгумований Місією «Ексгумація-200» («Чорний тюльпан») 11 червня 2015 р.
Також у ЗМІ повідомлялось, що Володимир Шевченко разом із Володимиром Яровим потрапив у полон. Перший час бійці виходили на зв'язок і розповідали про свій полон, потім зв'язок обірвався. Були вбиті у полоні. Їх знайшли і переправили до Дніпропетровська українські волонтери. Тіла загиблих були без голів і в зимовому одязі. Ідентифіковані за експертизою ДНК у серпні 2015 року.
Указом Президента України № 48/2017 від 27 лютого 2017 року «за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)."


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама