В каменском «Правом Секторе» прокомментировали сегодняшнюю стрельбу

Лидер каменской городской организации «Правый Сектор» Аскольд Можейко обнародовал официальное заявление парторганизации по поводу сегодняшней стрельбы по улице Медицинской.
«Сьогодні в місті стався інцидент, під час якого з травматичної зброї було підстрелено таксиста і затримано поліцією громадянина Малісевича Романа. Деякі ЗМІ поспішили об*явити, що даний громадянин належить до Правого Сектору. Хочемо спростувати це твердження: Малісевич Роман не має відношення до НВР "Правий Сектор", а є членом партії "Державницька ініциатива Яроша" (ДІЯ) і особистим охоронцем Д. Яроша. Ми не знаємо причин інциденту і обставин, за яких стався конфлікт, тож не беремося судити учасників. Впевнено заявити можна одне: вживання алкоголю для націоналіста , а тим більше застосування зброї "під мухою" є під суворою забороною. Вважаємо, що Ярош і провід партії повинні ретельно розібратися в ситуації і швидко опублікувати в пресі результати власного розслідування.
Сподіваємося, що Кам*янська поліція уважно і відповідально підійде до розслідування даної ситуації, і справжні винуватці будуть покарані, незалежно від можливого тиску з одного або другого боку», - пишет Можейко в своем фейсбуке.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама