В Каменском «Правый сектор» пригрозил «навести порядок в городе»

Лидер каменского «Правого сектора» Аскольд Можейко рассказал о том, как он и его сторонники проводили акцию протеста под стенами местного управления СБУ.
«…Десь половина мітингувальників вирушила під місцеве СБУ. Начальника служби в місті не було, натомість приїхав виконуючий обов*язки голови обласного СБУ Порожній (до речі, сам кам*янчанин). Після "гарячого" діалогу на вулиці, делегація від патріотів продовжила перемовини в середині будівлі. Ми донесли до пана Порожнього нашу позицію: СБУ, побивши й посадивши наших побратимів, стало на бік "внутрішнього окупанта"; "рошенська" влада перейшла межу, за якою легко може початися громадянське протистояння в Україні; в місті процвітають наркоторгівля, нарковиробництво, ... а місцеве СБУ на це ніяк не реагує; сєпарська агітація ведеться на підприємствах міста регулярно і на це також з боку служби немає ніякої реакції. Нами було заявлено, що в разі подальшої бездіяльності спецслужб патріоти самі наведуть в місті лад. Тільки для чого нам тоді такі спецслужби?», - пишет Можейко в своем фейсбуке.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама