В Каменском СБУ провело обыск у активиста «Правого Сектора»

Лидер каменской городской организации «Правый Сектор» Аскольд Можейко обвиняет правоохранительные органы Украины в незаконном преследовании украинских патриотов. Поводом для этого послужил вчерашний обыск у активиста местного «ПС» Валерия Крамаренко.
Можейко от имени каменского «ПС» обнародовал официальное обращение к патриотам города и области. Мы публикуем его полностью.
«Звернення Кам`янського осередку національно-визвольного руху «Правий Сектор» до українських патріотів міста й області.
Вчора,01.08.2016, проти Кам`янського осередку «Правого Сектору» каральними органами, що перебувають на утриманні антиукраїнської влади, було розпочато хвилю політичних переслідувань.
О сьомій ранку на обійстя до нашого друга Камня (Крамаренка В.В.) вдерлися більше десятка озброєних людей у камуфляжі з автоматичною зброєю. Представилися працівниками Кам`янського СБУ. Пред`явили постанову Заводського суду на обшук, видану суддею Дьяковим С.В. Шукали незаконну зброю, вибухові пристрої і речовини. «Понятих», двох шустрих молодиків спортивної зовнішності, привезли з собою. Кинулися обшукувати все і відразу в такому темпі, що прослідкувати за їхніми діями не було фізичної можливості.
В результаті титанічних зусиль, замість заявленого збройного арсеналу, віднайшли аж … пачку патронів 7,62. У друга Камня є офіційно зареєстрована зброя натівського калібру, тож з якого дива він би зберігав у хаті абсолютно непідходящі набої? Де та нелегальна зброя, для якої призначалися знайдені набої? Немає? Мабуть, легше виявилося «віднайти» пачку набоїв, чим цілий автомат калібру 7,62. Працюйте краще, «таваріщі», а то якось недолуго вийшло! Обшукали також дві машини, що використовуються організацією, і ангар з майстернею, в якій ремонтується джип для військових потреб. Тут не знайшли ВЗАГАЛІ нічого.
Далі було іще цікавіше. Справа, на підставі якої проводився обшук, має давнє коріння і тягнеться більше року. У травні 2015 ПС проводив традиційні рейди проти варварського вилову риби на водосховищі під час нересту. На 42-му кілометрі є бувша турбаза, яку бракон`єри перетворили на постійно діюче підприємство (і нерест їм аж ніяк не заважав). Але тоді злодіям не пощастило – спільно з міліцією і рибоохороною хлопці вночі взяли всю «артіль» разом з сітками і купою риби. Все було описано, зважено, обміряно і передано уповноваженій державою особі. Зробили добру справу і поїхали. Але на наступний день база раптом зайнялася і вигоріла вщент разом з усім «рибальським знаряддям». Власник бракон`єрського підприємства чомусь звинуватив у цій події бійців Правого Сектору, хоча на той момент наших там вже давно не було. Ми, звичайно, аж ніяк не сумували за спаленим злодійським майном, але це не наші методи! Більше як за два роки хлопці взяли участь у десятках рейдів, але жоден бракон`єрський човен не згорів, не те що база. Набравшись нахабства, власник «нелегального бізнесу» Матвієнко В.В. подав заяву у міліцію з приводу знищення його майна, погроз зброєю та ще додав цілий ряд тяжких звинувачень.
Міліція більше року не проявляла ніякого інтересу до «шитої білими нитками» справи, аж ось тобі маєш! Таваріщі міліціонери і героїчні СБУ-шники, поясніть будь ласка, що раптом змінилося? У нас всіх прихованих сєпарів переловили, у нас остаточно перемогли дев`ятий вал кримінальної злочинності? Чи виглядає на те, що заява відвертого злодія тепер є залізною підставою для обшуку у патріотів? Де ваша спритність, коли люди роками скаржаться на наркобариг-сусідів, що продають наркотики вдень і вночі? Де зникає ваша «ревність», коли треба позачиняти метало прийомки?
Взагалі подання слідчого Лагуткіна, на основі якого було видано ордер на обшук, може слугувати прикладом «мутності, невнятності і неконкретності». Раніше про такі «перли» типу-українських «правоохоронних» органів тільки чули зі ЗМІ, тепер вже побачили наочно.
У подання, крім вище згаданого випадку, вплелися й інші жахливі речі. А саме: торгівля зброєю з зони АТО й утворення Правим Сектором цілої мережі складів зі зброєю у всіх прилеглих до Кам*янського сільських районах. Причому в постанові відображені нікому з нас невідомі адреси й люди! Нам би й самим хотілося б до них пильніше придивитися й поспілкуватися. Судячи ж з кількості заявлених «складів», то Правий Сектор встиг створити й озброїти щонайменше одну підпільну бригаду. Пікантності ситуації додає те, що свідками є начебто дійсні бійці ПС. Провівши власну розвідку, нам швидко вдалося встановити, що в ЖОДНІЙ з організацій області подібні «герої» не перебувають і ніколи не були, про вказаних осіб взагалі ніхто не чув! Тож нагадаю ще раз – працюйте краще, таваріщі!
Підсумовуючи факти, можемо прямо стверджувати: проведені обшуки й чергова кримінальна справа розцінюються нами, членами Кам`янського міського осередку Національно-визвольного руху «Правий Сектор», як продовження загально-української кампанії «нової» барижної влади проти українських патріотів. В минулому році масові репресії відбулися проти Павлоградського осередку ПС - тепер, судячи з усього, настала черга Кам`янської організації. Всі ми знали, що рано чи пізно хвиля докотиться й до нас, тому аж ніяк не здивувалися. Бог не дає чоловікові тягара більшого, ніж той може нести і найсуворіше випробовує тих, кого найбільше любить. Ми все витримаємо, бо живемо і діємо заради великої мети – Української Соборної Самостійної Держави.
Але й чекати сумирно, поки нас почнуть садити по фальшивих звинуваченнях, не збираємося. Тому закликаємо всіх небайдужих українців, в разі продовження репресій, приєднуватися до наших акцій протесту. Саме організованого виступу народу зрадлива влада боїться найбільше. Разом переможемо!
Голова Кам`янського міського осередку Національно-визвольного руху «Правий Сектор»
Можейко Аскольд».
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама