В Каменском – снова акт вандализма

Об этом сообщает советник городского головы по культуре Сергей Злючий.
«Був у мене товариш.
Давній. Ще з часів агітаційних походів і мітингів за Незалежність України. Справжній спадковий український націоналіст. Справжній в усьому. Будучи фаховим істориком, ніколи не працював учителем в російській школі. Принципово. Оскільки українських шкіл в нашому місті було лише дві, і потрапити на посаду вчителя до них було не можливо, то він працював у селах - Карнаухівці, Лобойківці... Це - про характер і самопосвяту.
Від самих початків був "рухівцем" і за будь-якої найменшої можливості робив українську справу так, як він її розумів. А розумів він, треба сказати, багато і глибоко, а надто те, чого сягали його неспокійний розум і гаряча душа. Варто сказати, що, народжений в Сибіру, навіть поміж вихідців з репресованих ОУНівських родин, він завжди вирізнявся запальним характером і аргументованими дискусіями.
Все життя його було присвячене Українській Ідеї. Все. До останнього подиху.
Таким був за життя Олег Васильович ЯСЕНЧУК-БУДКЕВИЧ
У 2009-му він трагічно і за мутних обставин загинув на дорозі у одному з лівобережних районів Кам'янського...
По його смерті рідні і близькі поставили на місці загибелі невеличку гранітну стелу з гранітною вазою для квітів.
Спочатку, кілька років тому, вандали вкрали точену з граніту вазу. Олександр Залевський, проїжджаючи повз пам'ятний знак побачив його таким... Вандали вдруге поглумилися над пам'яттю Олега - розбили саму стелу.
Сьогодні одна з вулиць нашого Кам'янського носить ім'я Олега Ясенчука. Він того вартий.
Вандалам - заплатиться...
А ми не забували, не забудемо і стелу відновимо!», - пишет Злючий в социальных сетях.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама