В Каменском впервые состоится фестиваль «Кино против коррупции»

В библиотеках города стартует кинопоказ в рамках фестиваля «Кино против коррупции». В течение октября каменчане смогут увидеть пять европейских фильмов, исследующих природу коррупции - от неприкрытого злоупотребления властью политиков и корпораций до негромких бытовых конфликтов.

Фестиваль является частью совместного проекта Goethe-Institut в Украине и Федерального агентства по гражданскому образованию и реализуется при дружеской поддержке Министерства иностранных дел ФРГ. Картины, представленные в рамках фестиваля, - призеры мировых кинофестивалей и документальные хиты.
Кинопоказ будет проходить одновременно в зале юношеского отдела центральной городской библиотеки (проспект Тараса Шевченко, 16) и в библиоковоркинге библиотеки-филиала №9 на левобережье (проспект Победы, 35). Вниманию зрителей будут представлены такие фильмы:

1 жовтня, 14.00. «Брудні ігри» – фільм-розслідування про порушення прав людини у контексті великих спортивних заходів, а також корупційні схеми у футболі, боксі та в американській професійній баскетбольній лізі NBA.

8 жовтня, 14.00. Сатирична драма від режисера Паоло Соррентіно «Дивовижний» розповідає історію одіозного італійського прем'єр-міністра Джуліо Андреотті, який обирався на свою посаду сім разів. Фільм було відзначено Призом журі Каннського кінофестивалю.

15 жовтня, 14.00. Герой німецької гостросюжетної драми «Система» – молодий злодій, який після невдалого пограбування знайомиться зі світом колишніх агентів держбезпеки НДР і представниками світового лобі.

19 жовтня, 14.00. «Поза дитини» – румунська драма про автокатастрофу, винуватець якої хоче «відмазатися» від вироку. Стрічку було відзначено «Золотим ведмедем» і призом Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI) Берлінського кінофестивалю.

25 жовтня, 14.00. Соціальна драма Юрія Бикова «Дурень» говорить про байдужість місцевої влади, яка поставила під загрозу життя 800 мешканців старого гуртожитку. Фільм, знятий у пам'ять про Олексія Балабанова, удостоївся трьох премій міжнародного кінофестивалю в Локарно.

Усі покази – безкоштовні.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама