Вниманию жителей Каменского! "Горводоканал" информирует

Коммунальное предприятие «Горводоканал» намерено утвердить тарифы на централизованное водоснабжение и централизованное водоотведение, а также тарифы на централизованное снабжение холодной воды ицентрализованное водоотведение (с использованием внутридомовых систем) на 2018 год. Об этом сообщает пресс-служба предприятия.

На виконання Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структури цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» від 30.07.2012р. № 390, КВП КМР "Міськводоканал" повідомляє про намір затвердження тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення та централізоване постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
Розрахунки вищезазначених тарифів було подано до НКРЕКП згідно вимог наступних постанов, а саме:
- Постанови НКРЕКП від 24.03.2016 року № 364 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення»
- Постанови НКРЕКП від 10.03.2016 року № 302 «Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення»
- Постанови НКРЕКП від 15 січня 2015 року № 13 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
- Постанови НКРЕКП від 10.03.2016 року № 303 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем)»
Загальний розмір тарифів та їх структуру наведено у таблицях.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама