З Днем місцевого самоврядування!

В перший тиждень грудня в Україні відзначається свято працівників органів місцевого самоврядування.
Підпорядкування нашого життя напряму пов`язане з діяльністю органів місцевого самоврядування. Соціально-економічний та культурний розвиток міста, району, селища та регіону здійснюється завдяки співпраці виконавчої влади із громадою на місцях. Прагнення українців брати участь в управлінні державою на місцевому рівні створює надійний фундамент задля втілення в життя очікуваних позитивних змін та відкриває чимало перспектив вдосконалення системи виконавчої влади. День місцевого самоврядування – свято всієї громади міста, кожного її мешканця.
Органи місцевого самоврядування – це справжнє народовладдя нашої держави,представлене органами виконавчої влади.
Сьогодні кожен мешканець Кам`янського на власні очі бачить, як невпинно змінюється та покращується рідне місто, завдяки постійному діалогу та конструктивній співпраці міської влади із представниками органів місцевого самоврядування, що забезпечує життєво важливі потреби громади,надаючи впевненості в майбутньому.
 В цей день ми вшановуємо працівників органів місцевого самоврядування та самоорганізації за самовідданість, мудрість, толерантність, високу відповідальність в роботі та здатність вирішувати різноманітне коло питань.
 Зичу всім вам мирного неба, міцного здоров`я, витримки і оптимізму. Ми вдячні вам за високий професіоналізм та наполегливість в прагненні допомогати людям, який разом із самовідданою працею на благо територіальної громади міста і надалі сприятиме розвитку Кам`янського, розбудові та процвітанню України!

Голова Кам`янської міської організації ВО «Батьківщина» Олександр Плахотнік.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама