З Днем писемності та рідної мови!

9 листопада український народ відзначає день рідної мови та писемності, які є важливим надбанням нашої культури та ознакою нації та держави.
Українська мова – душа нашого народу, одна красивіших та мелодичних в світі. Рідне слово в різні часи ствердили всьому світові видатні українські поети та мислителі: Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко, Григорій Сковорода та багато інших. Наявність та розвиток мови обумовлює минуле, сьогодення та майбутнє народу, вважаючись головним стрижнем національної свідомості,любові до рідної землі та поваги до себе.
Українське слово впродовж не одного століття, пройшло тернистий, складний шлях свого становлення, підвергаючись утискам і забороні, але попри всі труднощі, вибороло своє гідне місце серед інших світових мов, формуючи ставлення світової спільноти до нашого народу та країни в цілому. .
Рідне слово супроводжує нас з перших днів нашого народження, щоразу відкриваючи нові обрії саморозвитку та вдосконалення, впродовж всього життя. З гордістю та великою повагою ми завжди вшановуватимемо українську мову, утверджуючи цей великий скарб зв`язку різних поколінь!
Від душі зичу всім нам здоров`я, мирного неба, цінувати, всіляко застосовувати рідне слово в ім`я щастя, добра, нових здобутків та відродження Батьківщини!

Голова Кам`янської міської організаціїї ВО «Батьківщина» Олександр Плахотнік.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама