З Днем вишиванки!

Вітаю з прекрасним святом української культури – Днем вишиванки!

В культурі кожного народу – є символи, які відображають національну традицію, особливий колорит держави. Вишиванка – найбільш яскравий приклад цього твердження, бо символізує високу духовність та відображає дивовижну красу візерунків і кольорів.
Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом людини, спрямовуючи життєвий шлях нашого народу.
Вишиванка – українська національна святиня і безцінна реліквія. Вона ідентифікує духовне багатство та самобутність, високу мудрість і традиційний зв’язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття та найкращі людські прагнення.
Сила культурної спадщини, що зберігаються впродовж тисячоліть – єднає український народ в лихі та добрі часи та надає нам сили для плідної праці та боротьби. Нехай разом із своїм неповторним, барвистим символом розквітає Україна! Мирного неба, добра та благополуччя кожній родині, чудового настрою та різнобарвних вражень!

Голова Кам`янської міської організації ВО «Батьківщина» Олександр Плахотнік


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама