З Днем визволення Кам`янського від фашистських загарбників!

Шановні мешканці міста! Прийміть сердечні вітання з нагоди 76-річниці визволення Кам`янського від фашистських загарбників!
25 жовтня – день пам`яті, в історії Кам’янського та України, сьогодні ми вшановуємо ветеранів Другої Світової війни, згадуємо загиблих, які віддали своє життя за визволення української землі та рідного міста. Кожен громадянин в Україні внеоплатному боргу перед поколінням воїнів-ветеранів, які більше ніж сімдесяти років тому, відстояли наше право жити під мирним небом на вільній землі.
Цей жовтневий день надає привід згадати події минулого, передаючи молодому поколінню історію військового лихоліття, наповнену героїзмом, відвагою покоління, яке зуміло відстояти Батьківщину від фашизму та відбудували її після війни. Віримо, що прийде той час, коли всі війни на українській землі залишаться в минулому!
Від душі бажаю всім миру, здоров`я, добра і благополуччя. Всебічна повага і низький уклін вам, ветерани-визволителі! Бажаю радості від дітей, онуків та правнуків і активного довголіття !
Голова Кам`янської міської організації ВО «Батьківщина» Олександр Плахотнік.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама