З Міжнародним Днем Студента!

17 листопада відзначається Міжнародний день студента – свято, яке зближує та об`єднує молодь всього світу. День студентської солідарності не має меж та кордонів, тому його святкують різні континенти та країни.
У всі часи студенти були найбільш волелюбною, незалежною, свободомислячою та рушійною частиною суспільства, без їх відчайдушності, наполегливості, сміливості та рішучості неможливо уявити розвиток держави, набуття досвіду та відкриття в самих різних галузях науки, мистецтва.
Цей святковий день символічно згуртовує студентів зі всіх факультетів та навчальних закладів, демонструючи життєрадісність, веселість та відчайдушність разом із прагненням запровадженням нових і цікавих ідей та задумок, які вже незабаром втіляться в дорослому житті. Майбутнє належить молодим, сповнених життєвої енергії людям. Вірю в щасливу долю України, де набуті знання та високий професіоналізм сприятимуть відродженню та процвітанню рідної нам Батьківщини!
Сердечно бажаю всім студентам мирного неба, успіхів в навчанні, гармонійного духовного і фізичного розвитку, бадьорості, завзяття у досягненні мрій та задумів, бути завжди затребуваними в житті, зберігаючи в своїх серцях радісний настрій та неповторну романтику студентських років!
Голова Кам`янської міської організації ВО «Батьківщина» Олександр Плахотнік.
  


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама