«Зе-команда» против известного каменчанина

Правоохранительные органы Днепропетровской области начали преследование экс-главы Елизаветовки Максима Голосного. Об этом сообщил сам Голосной.
«ПЕРШИЙ УЛЬТИМАТУМ ВІД "ЗЕ" КОМАНДИ.
РОЗМОВА У НИХ КОРОТКА - або я припиняю критикувати земельну реформу , та сиджу тихо , або мене обкладають кримінальними справами , проводять обшуки, де обов*язково знаходять "пекельний компромат" , від сепарської літератури , до наркотиків та вибухівки , та через підконтрольні ЗМІ, в обов*зковому порядку роблять мені відповідну репутацію.
Репута́ція (лат. reputatio — обдумую, споглядаю) або реноме́ (фр. renommée) є громадською думкою про когось чи щось, соціальною оцінкою чи усталеними уявленнями про особу чи об'єкт, що впливає на ставлення суспільства до цієї особи чи об'єкта.
Кримінальних справ на обласному рівні буде багато і в переважній більшості вони так чи інакше будуть пов*язані з моєю роботою в місцевому самоврядуванні. Для підтвердження серйозності своїх намірів продемонстрували витяги з ЄРДР від 09.09. 2019 року за ознаками правопорушення передбаченого ч.3 ст. 190 КК України та ч.2 ст. 364 КК України . Слід зазначити. що куратори ти самі , депутат від "ЗЕ" команди та його помічники /консультанти . http://www.litsa.com.ua/show/a/47158
P. S
Я інформую небайдужих тому як Я ПРОТИ ПРОДАЖУ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ , І Я ПРИЙМАЮ ЦЕЙ ВИКЛИК !!! Я не буду жити за сценарієм антимайданівців та відвертих пройдисвітів які за допомогою довірливих українців та підконтрольних ЗМІ потрапили у владу….
…ТУРБОРЕЖИМ КРИМІНАЛЬНОГО ПЕРЕСЛІДУВАННЯ ВСІХ ХТО ПРОТИ ПРОДАЖУ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ ?
Наразі готуюсь до обшуків , тому як від натяків та попереджень МИ швидко перейшли до НСРД у реальних кримінальних провадженнях .
Як і обіцяно з метою дискредитації Аваковські структури Дніпропетровської області таки виконують завдання "ЗЕ" команди та проводять досудове розслідування у кримінальних провадженнях від 09.09.2019 за номером 42019042630000209 та від 31.10.2019 за номером 12019040000000889.
P. S
Поки інкримінують ч. 3 ст. 191 КК України та ч. 2 ст. 364 КК України», - пишет Голосной в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама