Кам’янські тенісистки посіли призові місця на міжнародному турнірі в Бухаресті

Надіслав: ilona , дата: ср, 05/15/2024 - 11:35
п

З 5 по 12 травня в румунському Бухаресті проходив міжнародний турнір першої категорії Daimon Tenis Club. Змагання зібрали 32 спортсменки, які виборювали нагороди у віковій категорії до 12 років.

Про це повідомляє kamyanske.com.ua

Серед учасниць були вихованки кам’янської ДЮСШ№3, перша ракетка України Марія Кочерженко й друга ракетка Анна Кузнєцова, тренера Сергія Козченка.

Дівчата добре виступили та стали призерками турніру. Анна перемогла румунських тенісисток, але в фіналі програла “нейтральній” росіянці Аріні Фоміній, і посіла друге місце в особистому розряді.

Марія перемогла румунських спортсменок, а в півфіналі також поступилася Фоміній, і посіла третє місце в особистому розряді.

До речі, Анна та Марія в лютому цього року в складі збірної України стали срібними призерками чемпіонату Європи з тенісу G12, який проходив в Сандерленді, Велика Британія.