Бджола

У Кам’янському відбувся чемпіонат міста зі спортивної акробатики

Опубликовано slavkin - ср, 02/12/2020 - 08:37

У Кам’янській дитячо-юнацькій спортивній школі № 4 відбувся чемпіонат міста зі спортивної акробатики. Змагання пройшли за підтримки політичної партії «Бджола». Вихованці спортивних шкіл міста змагалися за право представляти Кам’янське на обласних чемпіонатах. Активісти «Бджоли» підтримали спортсменів та надали допомогу спортивному закладу в оновленні матеріально-технічної бази для поліпшення учбово-тренувального  процесу.

Партія «Бджола» відвідала малюків у жіночій виправній колонії

Опубликовано slavkin - вт, 02/11/2020 - 05:32

Представники політичної партії «Бджола» відвідали малюків, які мешкають разом з мамами у жіночій виправній колонії Кам’янського № 34. Наразі це єдина спеціалізована державна установа країни, де створено умови для спільного проживання ув’язнених жінок і дітей до 3-х років.

Каменчан приглашают на ночь романтического кино

Опубликовано elena - сб, 02/08/2020 - 15:07

14 феврала в киноконцертном зале "Мир" пройдет "Ночь романтического кино", приуроченная Дню всех влюбленных. Организатором мероприятия выступит ПП "Бджола".

Гостей мероприятия ждет просмотр трех фильмов: "Три метра над уровнем неба", "До встречи с тобой" и еще один фильм-сюрприз. Также для каменчан проведут развлекательные конкурсы с интересными подарками. Вход по приглашениям. Начало в 21.00.

Партия "Бджола" посетила детей в женской исправительной колонии Каменского

Опубликовано elena - сб, 02/08/2020 - 14:49

Представители политической партии «Бджола» посетили детей, проживающих вместе с мамами в женской исправительной колонии Каменского № 34. Сейчас это единственная специализированная государственная организация страны, где созданы условия для совместного проживания заключенных женщин и детей до 3-х лет.

У Кам'янському відбувся Всеукраїнський турнір з козацького двобою, присвячений пам'яті героїв АТО

Опубликовано slavkin - пн, 02/03/2020 - 20:39

У Кам'янській дитячо-юнацькій спортивній школі № 1 відбувся 5-й щорічний турнір з козацького двобою, присвячений пам'яті героїв операції Об'єднаних сил (АТО). Допомогу в організації турніру надала команда політичної партії «Бджола».
Цього року змагання вийшли на Всеукраїнський рівень. 196 спортсменів різного віку з різних куточків України взяли участь в турнірі. Популярність цього виду спорту та кількість учасників з кожним роком зростає.