Бджола

У Кам’янському пройшов допрем’єрний показ фільму «93: Бій за Україну»

Опубликовано slavkin - вт, 07/14/2020 - 18:36

Кам’янське стало першим містом, де пройшов допрем’єрний показ другої частини фільму «93: Бій за Україну». Ініціатором показу виступила громадська організація «Бджола» та ГО «Патріот-2015».
Стрічка складається з коментарів військових та розповідає історію бойового шляху 93-ї бригади, як однієї з найбільших бригад у Збройних силах України. Бійці 93-ї бригади були в усіх гарячих точках, про які ми чули. Автор фільму Вадим Вейді, творчу ідею втілювала у життя режисер Лідія Гужва.

У Кам’янському представники ГО «Бджола» привітали молодят з реєстрацією шлюбу

Опубликовано slavkin - сб, 07/11/2020 - 14:56

Молодят Кам’янського вітали з днем весілля у РАЦСі Заводського району.
10 липня представники ГО «БДЖОЛА» завітали до відділу державної реєстрації актів цивільного стану по проспекту Гімназичному. Всі пари, які цього дня реєстрували шлюб, чекав сюрприз. Молодята отримали подарунки та вітання від активістів ГО «БДЖОЛА». Захід був приурочений до Всесвітнього Дня сім’ї, який відзначається щорічно 8 липня.

Партія «Бджола» - сила, яка рухає Кам’янське вперед

Опубликовано slavkin - пт, 07/10/2020 - 08:35

Політична партія «Бджола» продовжує знайомити кам’янчан з однопартійцями. Знайомтесь: один з засновників та керівників ГО «Патріот-2015», член ПП «Бджола» Ігор Макіда. 

Партія «Бджола» організувала святковий захід до Дня молоді

Опубликовано slavkin - вт, 06/30/2020 - 18:40

У суботу, 27 червня, в лівобережному парку Кам’янського пройшов святковий захід до Дня молоді, організований політичною партією «Бджола».
Для гостей свята виступали танцювальні колективи міста, проводилися конкурси та майстер-класи. Також активісти партії «Бджола» провели конкурс на знання Конституції України. Учасники, які правильно відповіли на запитання тесту, взяли участь в розіграші, переможці отримали подарунки.Молодь розважалася  та гарно проводила час.
 

ГО «Бджола» долучилася до Міжнародного Дня без пластикових пакетів

Опубликовано slavkin - пт, 06/26/2020 - 19:58

В рамках Міжнародного Дня відмови від поліетиленових пакетів ГО «Бджола» долучилася до всесвітньої акції, щоб заохотити містян використовувати екологічно безпечні пакети замість звичайних пластикових.
«Ми вважаємо, що це дуже важливо, так як людство вже стоїть на порозі екологічної катастрофи. Саме тому ми долучилися до цієї акції, яка можливо стане щорічною, і зробимо свій внесок в чистоту нашого міста», - сказав активіст ГО «Бджола» Андрій Козачок.

В Кам’янському фарбують спортивні та дитячі майданчики

Опубликовано slavkin - чт, 06/25/2020 - 18:47

Політична партія «Бджола» та підприємство «ЗІП» реалізували спільний проект з благоустрою спортивних та дитячих майданчиків. 
Члени партії «Бджола» разом з активними мешканцями міста фарбують лавочки, елементи дитячих та спортивних майданчиків у дворах. Фарбу надали спонсори та партнери проекту – підприємство з виробництва лакофарбової продукції «ЗІП». Роботи ведуться в усіх районах міста.
«Ми вирішили прийняти участь в проекті партії «Бджола», щоб зробити наше місто гарнішим та яскравішим», - сказала представниця ТОВ ПП «ЗІП» Оксана Малюк.

Андрій Дроговоз – член політичної партії «Бджола»

Опубликовано slavkin - ср, 06/24/2020 - 07:00

Політична партія Кам’янського «Бджола» продовжує знайомити городян з командою однопартійців. Знайомтесь: депутат Кам’янської міської ради  Дроговоз Андрій Андрійович.

Кам’янчан запрошують на свято

Опубликовано slavkin - вт, 06/23/2020 - 08:42

Політична партія «БДЖОЛА» запрошує кам’янчан на святкування Дня молоді. Святковий захід відбудеться у суботу, 27 червня, на території лівобережного парку. В програмі: танцювальні конкурси, майстер-класи, вечірня дискотека.
Початок о 17:00 годині.
 

«Кам’янське заслуговує динамічного розвитку», - член політичної партії «Бджола» Анна Самохвалова

Опубликовано slavkin - ср, 06/17/2020 - 10:44

Політична партія «Бджола» продовжує знайомити кам’янчан з командою однопартійців. Цього разу свій коментар на тему діяльності партії надала директор Центрального міського парку культури та відпочинку Анна Самохвалова.
«Політична партія «Бджола» - це команда небайдужих мешканців Кам’янського на чолі з діючим мером міста Андрієм Білоусовим.Це партія однодумців, які не з чуток знають, що в будь-яких умовах потрібно системно працювати на результат, а не скаржитися на брак грошей і повноважень.