Белоусов

Вітання Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з Днем працівників прокуратури України

Опубликовано elena - вт, 12/01/2020 - 09:32

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури Кам’янського!

Вітаю вас із професійним святом!

Наразі Україна, як ніколи, потребує принциповості та компетентності працівників ключової ланки правоохоронної системи держави, якою були й залишаються органи прокуратури. Адже саме на вас покладені надзвичайно важливі обов’язки – захист інтересів держави, прав і свобод громадян, забезпечення верховенства закону та справедливості.

Звернення міського голови Андрія Білоусова з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

Опубликовано elena - сб, 11/28/2020 - 09:28

Шановні кам’янчани!

28 листопада Україна і весь світ вшановують пам’ять невинних жертв голодоморів 1921‑1923, 1932‑1933 та 1946‑1947 років.

Мільйони українців та представників інших національностей стали жертвами злочинної політики радянської влади, основною метою якої було не лише фізичне знищення, а й викорінення навіть думки про свободу та незалежність.

Мэр Каменского проверил готовность снегоуборочной техники к зиме

Опубликовано slavkin - пт, 11/27/2020 - 22:38

Обслуживанием дорог и тротуаров в зимний период будет заниматься «КАТП 042802» и УКОЖФ.
27 ноября мэр Каменского Андрей Белоусов посетил автобазу и проверил готовность снегоуборочной техники к зиме.

Каменское посетил избранный депутат Днепропетровского облсовета Михаил Кошляк

Опубликовано slavkin - ср, 11/25/2020 - 19:57

25 ноября Каменское с рабочим визитом посетил избранный депутат Днепропетровского областного совета Михаил Кошляк, который также является Президентом Федерации дзюдо Украины.
Городской голова Каменского Андрей Белоусов показал гостю спортивный зал Центра подготовки и переподготовки рабочих кадров (ПТУ №15). Здание спортзала уже многие годы пустует и требует ремонта. Михаил Кошляк изучил ситуацию на предмет рассмотрения вопроса и выделения в дальнейшем средств из областного бюджета на реконструкцию помещения. 

Шановні кам’янчани!

Опубликовано slavkin - сб, 11/21/2020 - 16:06

Під час Революції Гідності українці вкотре продемонстрували не лише самим собі, але й світовій спільноті, що ми є нацією, яка до останнього боронитиме свою свободу, відстоюватиме право на гідне майбутнє своїх дітей, захищатиме демократичні цінності та національні інтереси своєї країни.

У Кам’янському відбулася церемонія покладання квітів з нагоди Дня Гідності та Свободи

Опубликовано slavkin - пт, 11/20/2020 - 18:45

20 листопада, напередодні Дня Гідності та Свободи, в Кам’янському відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим захисникам України на майдані Героїв. У зв’язку із карантинними обмеженням захід проходив за обмеженої кількості учасників. 

Мэр Каменского передал бойцам ООС зимние шины

Опубликовано slavkin - пт, 11/20/2020 - 18:37

По просьбе комбата 133-го отдельного батальона, базирующегося в зоне ООС в направлении Донецка, мэр Каменского Андрей Белоусов передал комплект зимних шин на фургон «Ford». Автомобиль используется в зоне ООС для выполнения боевых заданий. Забирал новое оснащение наш земляк, младший сержант Георгий Бабенко.

Андрей Белоусов: «Каменчане не пожалеют о своем выборе!»

Опубликовано slavkin - ср, 11/18/2020 - 07:06

С мэром Каменского Андреем Белоусовым корреспондент газеты «Любимый город ДЗ» встретился сразу после первой сессии городского совета нового, восьмого созыва. Поэтому и разговор начался с итогов выборов.
- Андрей Леонидович, прежде всего от имени десятков тысяч читателей «Любимого города ДЗ» разрешите поздравить Вас с убедительной победой как на выборах городского головы, так и в горсовет, где Ваша партия «Бджола» показала великолепный результат. Как бы Вы оценили выборы 25 октября?

Вітання міського голови Андрія Білоусова з Міжнародним днем студента

Опубликовано elena - вт, 11/17/2020 - 09:31

Шановні студенти Кам’янського!

Вітаю вас зі святом молодості та оптимізму ‑ Міжнародним днем студента!

Бути студентом – престижно та відповідально. Це час, коли життя лише починається, формуються засади вашого майбутнього, а попереду багато вагомих досягнень та здобутків.

Пам’ятайте! Від вашої небайдужої життєвої позиції, наполегливості та активної участі у суспільних перетвореннях залежить майбутнє Кам’янського та України в цілому.