Центр Занятости

Державна служба зайнятості допомагає релокованій компанії у пошуку співробітників

Опубликовано slavkin - пт, 05/13/2022 - 15:38

Сьогодні в Кам’янському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій швачкам, кравцям та закрійникам. В заході взяли участь 18 безробітних. Роботу пропонувала Ольга Чаюн, директорка Науково-виробничого підприємства «Укрпожстандарт». Це провідний український виробник та постачальник спеціального захисного одягу для пожежних та рятувальників, засобів індивідуального захисту, аварійно-рятувального та пожежно-технічного обладнання.

Кам’янський міський центр зайнятості запрошує молодь на тренінг

Опубликовано bugaev - вт, 07/13/2021 - 09:52

Кам’янський міський центр зайнятості запрошує молодь до 24 років, що перебуває на обліку в службі зайнятості,  на тренінг з питань розвитку навичок самозайнятості.

Тренінг відбудеться в рамках реалізації проєкту МОП «Розвиток підприємництва для молоді в Україні» за фінансової підтримки Уряду Чеської Республіки, сертифікованою тренеркою Молчановою Т.В.

Дата проведення: 11, 12 та 13 серпня, початок о 10:00.

Для попередньої реєстрації телефонуйте: 0569554157

Кам`янський міський центр зайнятості пропонує пройти професійне навчання

Опубликовано bugaev - вт, 07/06/2021 - 10:38

Служба зайнятості пропонує пройти професійне навчання за 90 ліцензованими професіями. У навчальному закладі Дніпропетровський центр ПТО ДСЗ (м. Дніпро): у липні 2021 року комплектуються групи для професійного навчання за популярними професіями та напрямками навчання:

- створення об’єктів та сцен тривимірної  графіки у 3DSMAX (очно);

- комп’ютеризація бухгалтерського обліку (очно);

- офіс менеджмент з основами діловодства (дистанційно);

- теоретичні та практичні аспекти складської діяльності (очно-дистанційно);

В Каменском продолжается информационная кампания по легализации труда

Опубликовано elena - ср, 04/28/2021 - 10:21

В Каменском городском центре занятости, с участием Гоструда, состоялся вебинар для физических лиц-предпринимателей, использующих наемный труд. В мероприятии приняли участие 12 работодателей города.

У Кам’янському міському центрі зайнятості підбили підсумки роботи у І кварталі

Опубликовано bugaev - вт, 04/13/2021 - 12:22

У Кам’янському міському центрі зайнятості відбулась робоча нарада, під час якої проаналізовано основні показники роботи в першому кварталі поточного року та намічено плани на майбутнє.

Підрахували офіційний рівень безробіття в Кам’янському - 2,97% . Навели основні статистичні дані.

Каменской центр занятости приглашает получить новую профессию

Опубликовано elena - пт, 04/02/2021 - 11:37

Если вы не можете найти работу по специальности, служба занятости предлагает пройти профессиональное обучение по 90 лицензированным профессиям. Об этом информирует пресс-служба городского совета.

В учебном заведении Днепропетровского центра профессионально-технического образования государственной службы занятости (г. Днепр): в апреле 2021 комплектуются группы для профессионального обучения зарегистрированных безработных по профессиям и направлениям обучения:

Трехмерная графика: создание объектов и сцен трехмерной графики в 3DSMAX (очно)

Работодателям Каменского рассказали о преимуществах обучения будущих работников

Опубликовано elena - пт, 03/26/2021 - 14:52

Очередной вебинар с работодателями состоялся на днях в Каменском городском центре занятости. Участниками были представители 25 предприятий нашего города, которые работают в сфере производства и торговли.

Основной вопрос, обсуждавшийся на мероприятии - развитие системы профессионального обучения безработных непосредственно на предприятии.