День Металлурга

Шановні металурги та ветерани!

Опубликовано slavkin - вс, 07/18/2021 - 10:02

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем металурга та гірника! Професія металлурга дуже нелегка, відповідальна та важлива і завжди була в пошані. Ваша самовідданнiсть заслуговує поваги та вдячності, а вміння й майстерність шанують з покоління в покоління.
    Бажаю вам — люди вогняної професії — здоров’я,  успіхів, впевненості у завтрашньому дні, добра й радості у ваших сім‘ях.
     З повагою, голова Наглядової ради БФ «Майбутнє» Алла Касьянова.

Дорогі металурги! Шановні ветерани!

Опубликовано slavkin - вс, 07/18/2021 - 07:35

Вітаю вас з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості, зі святом, що відзначають представники різних професій: доменщики, ливарники, прокатники, сталевари, ковалі та багато інших. Всі ці професії, кожна з яких так чи інакше пов'язана металургією, об'єднує працьовитість, майстерність, стійкість та відданість справі.

Шановні працівники металургійної та гірничодобувної промисловості!

Опубликовано slavkin - вс, 07/18/2021 - 07:31

Люди вашої професії відрізняються міцним і надійним характером, адже вона не терпить слабких, натомість вимагаючи виваженості та працьовитості. 
Історія Кам’янського написана не одним поколінням працівників металургійних підприємств, наполеглива праця яких була й залишається  основою економічного розвитку міста і всього регіону. Дякую за вашу відданість професії, компетентність та відповідальність.

Поздравление Олега Нагорного с Днем металлурга!

Опубликовано elena - вс, 07/19/2020 - 06:20

Дорогие металлурги! Уважаемые ветераны! Поздравляю вас с Днем работников металлургической и горнодобывающей промышленности.

Металлург – это сложная и тяжелая профессия. И несмотря на это, в ней работают крепкие, надежные и уверенные в себе люди. Такие, как сотрудники Днепровского металлургического комбината.

Шановні працівники металургійної та гірничодобувної промисловості!

Опубликовано elena - вс, 07/19/2020 - 06:05

Серед безлічі інших професійних свят День металурга завжди посідав особливе місце в житті нашого міста, адже саме з цією важкою, але почесною, професією пов’язано життя тисяч кам’янчан та їх родин. 

Металург   одна з найбільш важких професій в сучасній промисловості. Завдяки досвіду та майстерності металургів галузь виробляє високоякісну продукцію, яку знають і цінують у багатьох країнах світу, а стабільна робота гірничо-металургійного комплексу завжди була запорукою розвитку вітчизняної економіки та базою промислової могутності нашої держави. 

На ДМК наградят металлургов-каменчан по случаю профессионального праздника

Опубликовано elena - пн, 07/13/2020 - 15:31

Накануне профессионального праздника - Дня металлурга генеральный директор ПАО «ДМК» подписал приказ «О праздновании Дня работников металлургической и горнодобывающей промышленности».

В связи с профессиональным праздником, который металлурги и горняки Украины отмечают 19 июля 2020, наградами и денежными премиями отмечены лучшие работники предприятия.