День Защитника

Дорогі наші воїни!

Опубликовано slavkin - чт, 10/14/2021 - 07:46

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва!Ці знаменні святкові події нерозривно пов’язані між собою. Вони особливо шануються українцями, тому що символізують давню історичну традицію.14 жовтня Україна шанує всіх чоловіків та жінок, які захищають терени держави й дарують мирне майбутнє українським сім'ям. Профспілка «Металургів» приєднується до святкових привітань.

Вітання Олега Нагорного з Днем захисника України

Опубликовано slavkin - ср, 10/14/2020 - 19:52

Вітаю військовослужбовців, учасників АТО та ООС, всіх чоловіків та жінок, які боронять терени держави, даруючи українським сім'ям мирне майбутнє. Також вітаю зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва.
Бажаю всім міцного здоров’я, добра тагарного настрою, мужностіта відваги,професійних успіхів!Ніколи не втрачайте духу боротьби і жаги до перемоги! Ви охороняєте спокій домівок, близьких, спокій нашої України. Ми це цінуємо і ніколи про це не забуваємо.

С Днем Защитника Украины!

Опубликовано admin - пт, 10/14/2016 - 09:56
Руководство Корпорации «Индустриальный союз Донбасса», ПАО «Днепровский меткомбинат» и профсоюза «Металлургов» поздравляют жителей...