На Каметстали прокатный передел в простое

Опубликовано slavkin - пт, 08/05/2022 - 17:02
метинвест

Об этом сообщает пресс-центр предприятия.
«В скрутних умовах воєнного стану в країні Каметсталь переживає нестабільні часи. Та наші металурги потужно працюють, намагаючись підтримати країну на її економічному фронті. З метою утримання показників виробництва прокатники Каметсталі ставлять перед собою нові виробничі завдання. У липні на стані 400/200 провели дослідну прокатку кругів-22,24 та 26 мм – рентабельної сьогодні металопродукції. 
Перші 200 тонн освоєної металопродукції вже відвантажено споживачеві, і наразі стан переведено у простій. Та прокатники не втрачають дарма час зупинки агрегату – виконують розосереджений капітальний ремонт обладнання. 
Інші дільниці прокатного цеху сьогодні працюють в такому ж режимі - виконують виробничі замовлення та під час простоїв ремонтують основне технологічне обладнання. Зокрема на дільниці шаропрокатних станів силами ремонтного персоналу цеху розпочали капітальний ремонт нагрівальної печі №2. Щодо трубозаготівельного стану, у липні, навіть з урахуванням вимушеного простою, прокатники ТЗС перевиконали своє виробниче завдання», - говорится в сообщении.