В Каменском состоялось заседание рабочей группы по вопросу формирования проекту Стратегии развития города на период к 2027 году

Опубликовано bugaev - пт, 08/07/2020 - 14:23
горсовет

6 серпня під головуванням першого заступника міського голови Олександра Чернишова відбулось засідання робочої групи з питання формування проєкту Стратегії розвитку міста Кам’янське на період до 2027 року.

Як повідомила директор департаменту економічного розвитку міської ради Галина Єрмоленко, на теперішній час виконавчими органами міської ради ведеться робота з розробки проєкту Стратегії розвитку міста, який міська рада має затвердити відповідним рішенням до кінця поточного року.

«Даний документ є стратегічним для міста, а його прийняття дозволить залучати кошти державного бюджету та міжнародних інвестиційних фондів на реалізацію міських інфраструктурних та соціальних проєктів»,   зазначив Олександр Чернишов.

Члени робочої групи розглянули та затвердили аналіз соціально-економічних показників у період 2014-2019 років по кожній сфері та галузі діяльності, SWOT-аналіз, місію та стратегічне бачення розвитку міста до 2027 року.

На наступному черговому засіданні робочої групи планується розглянути пропозиції проєктних ідей, які будуть реалізовуватись у 2021-2023 роках для формування Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку міста на період до 2027 року.

Новости партнеров