Водоснабжение восточной Днепропетровщины восстанавливается

Опубликовано slavkin - пт, 05/14/2021 - 06:20
Лукашук

Об этом вчера вечером сообщила пресс-служба областного совета.
«Робота водоканалу «Дніпро — Західний Донбас» поновлюється. 
Про це розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Ситуація під контролем. Вже сьогодні водопостачання у східній частині Дніпропетровщини поновлюють. Орієнтовно завтра вода з‘явиться у Синельниково. Павлоград буде підключено до обіду», — зазначив Микола Лукашук.
Аби поновити водопостачання, з обласного бюджету було виділено 2,5 млн грн. Ці кошти були передані Синельниківському водоканалу. 
За минулий період водоканал отримав 13 млн грн з бюджету області для погашення своїх боргів за електроенергію. І ще 5 млн було закладено депутатами обласної ради на початку 2021 року.
Крім того, Микола Лукашук та перший заступник голови облради Геннадій Гуфман провели перемовини з мерами Павлограду й Тернівки. Спільно вони вирішили питання відключення водопостачання підприємством «Дніпро - Західний Донбас», яке забезпечує питною водою 300 тисяч мешканців регіону. 
«Наголошую, що підприємство «Дніпро — Західний Донбас» не підпорядковується обласній раді, тож, ми не можемо нести відповідальність за його роботу. Втім, і лишати людей без води - неприйнятно. В подальшому ми зробимо все можливе, аби подібних ситуацій із відключенням води не було взагалі. Так як більшість водоканалів області — збиткові, не можуть фінансово себе забезпечити, оновлювати комунікації, а тільки накопичують борги, ми плануємо перевести водоканал «Дніпро-Західний Донбас» під керівництво обласної ради», — наголосив голова облради.
Нагадаємо, 11 травня відключення води сталося через заборгованість держпідприємства «Дніпро — Західний Донбас». За несплату рахунків установу було відключено від постачання електроенергії. Відповідно, зупинена і подача води жителям Синельниківського, Павлоградського, Васильківського, Петропавлівського, Покровського та Межівського районів», - говорится в сообщении.

Новости партнеров