Аварии

Где в Каменском проблемы с водой

Опубликовано slavkin - пн, 09/12/2022 - 12:08

Адреса сообщают «Информационные системы».
«Кам'янське ВКГ КП ДОР "Аульський водовід" повідомляє: Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою вул.Республіканська,20 обмежено тиск подачі води на 4 5-ти та 10 2-х поверхові будинки, до завершення робіт.
Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою вул.Шевченківська (вхід у міський парк), обмежено тиск подачі води на прилеглі будинки, до завершення робіт», - говорится в сообщениях.
 

Где в Каменском проблемы с водой

Опубликовано slavkin - чт, 09/08/2022 - 11:05

Адреса сообщают «Информационные системы».
«Кам'янське ВКГ КП ДОР "Аульський водовід" повідомляє: Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою вул.Спортивна,35, обмежено тиск подачі води на 10 4-х поверхових будинки.
 Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою вул.Привільна, 44,обмежено тиск подачі води на ж/масив "селище Будівельників ",п-т Ювілейний.
Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою вул.Вороб'йова,20, обмежено тиск подачі води на 12 2-х поверхових будинків.

Где в Каменском проблемы с водой

Опубликовано slavkin - пн, 08/29/2022 - 11:00

Адреса сообщают «Информационные системы».
«Кам'янське ВКГ КП ДОР "Аульський водовід" повідомляє: Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою вул.Тульська,14 обмежено тиск подачі води на 5 2-х поверхових будинків, до завершення робіт.
Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою вул.Менделєєва,37 обмежено тиск подачі води на 100 приватних будинків, до завершення робіт», - говорится в сообщениях.
 

Где сейчас в Каменском нет воды

Опубликовано slavkin - пн, 08/22/2022 - 10:32

Адреса сообщают «Информационные системы».
«Кам'янське ВКГ КП ДОР "Аульський водовід" повідомляє: Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою ІІІ пров.Нагірний,43 обмежено тиск подачі води на ж/м «6 Сотня». До завершення робіт.
Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою вул.Республіканська,57 обмежено тиск подачі води на 8 2-х поверхових будинків, до завершення робіт», - говорится в сообщениях.
 

Где сейчас в Каменском нет воды

Опубликовано slavkin - пт, 08/12/2022 - 10:24

Адреса сообщают «Информационные системы».
«Кам'янське ВКГ КП ДОР "Аульський водовід" повідомляє: Для проведення аварійно-відновлювальних робіт Аварійною службою міста за адресою вул.Йосипа Манаєнкова,3 частково обмежено тиск подачі води на прилеглі будинки, до завершення робіт.
Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою вул. Переяслівська,21, обмежено тиск подачі води на 50 приватних будинків до завершення робіт», - говорится в сообщениях.
 

В Каменском и на правом, и на левом берегу проблемы с водой

Опубликовано slavkin - сб, 08/06/2022 - 13:59

Об этом сообщают «Информационные системы».
«Кам'янське ВКГ КП ДОР "Аульський водовід" повідомляє: Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою перехрестя вулиць Мира та Магнітогорська, обмежено тиск подачі води на 15 5-ти поверхових будинків, до завершення робіт.
Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою проспект Металургів,74 В обмежено тиск подачі води на 2 10 -ти поверхових будинків, до завершення робіт», - говорится в сообщениях.
 

Где в Каменском проблемы с водой

Опубликовано slavkin - ср, 08/03/2022 - 16:51

Адреса сообщают «Информационные системы».
«Kам'янське ВКГ КП ДОР "Аульський водовід" повідомляє: Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою вул. Хіміків, 4,обмежено тиск подачі води на 8 2-х поверхових будинків до завершення робіт.
Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою вул. П.Мирного,8,обмежено тиск подачі води на 30 приватних будинків до завершення робіт», - говорится в сообщениях.
 

Где в Каменском проблемы с водой

Опубликовано slavkin - пт, 07/29/2022 - 13:07

Адреса сообщают «Информационные системы».
«Кам'янське ВКГ КП ДОР "Аульський водовід" повідомляє: Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою вул. Воїнів Афганців,13А обмежено тиск подачі води на 6 багатоповерхових будинків, до завершення робіт.
Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою вул.Ухтомського (садове товариство «Вікторія») обмежено тиск подачі води на 30 приватних будинків, до завершення робіт», - говорится в сообщениях.
 

В Каменском проблемы с водой и светом

Опубликовано slavkin - ср, 06/22/2022 - 13:37

Вчера мы сообщали о порыве водной магистрали вверху улицы Магнитогорской. К сожалению, сегодня порывы случились сразу в нескольких местах, сообщают «Информационные системы» 
«Кам'янське ВКГ КП ДОР "Аульський водовід" повідомляє: Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою перехрестя вулиць 2 провулок Криворіжський-Брянська, обмежено тиск подачі на 100 приватних будинків... 
Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою вул. Матросова, 86 обмежено тиск подачі води на 20 5-ти та 4 9-ти, та 50 приватних будинків... 

В Каменском 95 домов без воды

Опубликовано slavkin - чт, 03/31/2022 - 19:29

Об этом сообщают «Информационные системы».
«Кам'янське ВКГ КП ДОР "Аульський водовід" повідомляє : В звязку із аварійною ситуацією за адресою вул Воробьова, 23,обмежено тиск подачі води на 15 2 -во поверхових будинків. До завершення робіт.
…В звязку із аварійною ситуацією за адресою вул Алчевська 1а,обмежено тиск подачі води на 80 приватних будинків. До завершення робіт», - говорится в сообщениях.