Белоусов

Мэр Каменского провел заседание штаба по началу отопительного сезона

Опубликовано slavkin - ср, 10/20/2021 - 19:59

20 октября под руководством Каменского городского головы Андрея Белоусова состоялось заседание штаба по началу отопительного сезона 2021-2022 годов. Согласно решению исполнительного комитета отопительный сезон в городе стартует с 25 октября.  

Мэру Каменского вручили именной Черный пояс по тхэквондо

Опубликовано slavkin - вт, 10/19/2021 - 19:51

Каменская Федерация тхэквондо отмечает 30-летний юбилей основания. По случаю праздника представители городской Федерации – руководители, спортсмены и тренера детско-юношеских спортивных школ – вручили мэру Каменского Андрею Белоусову памятный знак и именной Черный пояс 1 Дан по тхэквондо Международного образца. В свое время Андрей Белоусов успешно сдал экзамен в данной квалификации. 

Финальная игра за Кубок Каменского городского головы по футболу

Опубликовано slavkin - чт, 10/14/2021 - 21:27

С 27 сентября в Каменском проходили соревнования по футболу – «Кубок Каменского городского головы-2021» между командами 8-11 классов учебных заведений города. Участие в соревнованиях приняли футбольные команды 30-ти школ города. По результатам всех проведенных матчей в финале встретились команды школы №29 и лицея №13. 
Решающий матч команды сыграли 13 октября на новом многофункциональном стадионе СОШ №18 по улице Звенигородской. Финалистов и победителей Кубка поздравил мэр Каменского Андрей Белоусов.

У Кам’янському відзначили День захисників і захисниць України

Опубликовано slavkin - чт, 10/14/2021 - 07:35

13 жовтня у Кам’янському пройшли урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України. Пам’ятний мітинг та урочиста церемонія покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам АТО/ООС пройшли на Майдані Героїв.
В урочистостях взяв участь міський голова Андрій Білоусов, представники влади, військовослужбовці, ветерани, волонтери, члени громадських організацій та небайдужі городяни. Присутні вшанували пам’ять героїв, які загинули в боротьбі за незалежність і свободу України. 

Шановні захисники і захисниці, дорогі ветерани, військовослужбовці!

Опубликовано slavkin - чт, 10/14/2021 - 07:30

Щиро вітаю вас із Днем захисників і захисниць України, святом людей мужніх і сильних духом. Символічно це державне свято співпадає з одним із головних православних свят – Покровою Пресвятої Богородиці, яка здавна вважалася захисницею українського козацтва, а отже і сучасного українського війська.

Кам’янський міський голова розглянув звернення громадян

Опубликовано bugaev - ср, 10/13/2021 - 16:49

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів черговий прийом громадян з особистих питань. Звернення громадян розглядалися в режимі відеоконференцзв'язку Zoom.

Вітання Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з Днем працівників освіти

Опубликовано elena - сб, 10/02/2021 - 08:49

Шановні освітяни та ветерани педагогічної праці!
Дорогі наші вчителі!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Якісна освіта завжди залишатиметься запорукою сталого розвитку суспільства. Віддаючи частинку своїх знань, ви не лише готуєте дітей до дорослого життя, прищеплюючи їм правильні життєві орієнтири, а й збагачуєте інтелектуальний потенціал України.

Вітання Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Опубликовано elena - пт, 10/01/2021 - 15:26

Дорогі ветерани, шановні кам`янчани!

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Це свято шани та поваги до старшого покоління, до всіх, кого ми називаємо наставниками. Ваша самовіддана праця створила надійний фундамент для подальшого розвитку міста та країни, а патріотизм та любов до рідної землі завжди залишатимуться взірцем для наслідування. Низький уклін за все, що зроблено вами для України та нашого рідного міста.