Бюджет Участия

Чего хотят каменчане

Опубликовано bugaev - ср, 01/12/2022 - 10:00

В Каменском продолжается прием общественных проектов на конкурс «Бюджет участия. Город». Каждый горожанин может подать 1 проект из категорий «Инфраструктура», «Физкультура и спорт», «Экология, ІТ и культура», «Просвещение, охрана здоровья», стоимостью не больше 300 тысяч гривен.

У Кам’янському триває прийом проєктів на конкурс «Бюджет участі. Місто»

Опубликовано slavkin - ср, 01/12/2022 - 09:05

Як вже повідомлялось раніше, 29 листопада 2021 року розпочався прийом громадських проєктів для участі в конкурсі «Бюджет участі. Місто». Громадські проєкти прийматимуться до 23 січня. 
Проєкт має містити бланк-заявку, декларацію авторства й перелік 20 осіб, які підтримують громадський проєкт. Також можна додати фото, малюнки тощо. Бланки 1, 2, 3 можна завантажити перейшовши за посиланням, або вам їх надішлють електронною поштою за попереднім запитом на e-mail: bukmr@ukr.net.

Триває прийом проєктів на конкурс «Бюджет участі. Місто»

Опубликовано bugaev - вт, 12/14/2021 - 09:28

Як вже повідомлялось раніше, 29 листопада розпочався прийом громадських проєктів для участі в конкурсі «Бюджет участі. Місто». Громадські проєкти прийматимуться до 23 січня 2022 року. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку міської ради.

Мэр Каменского вручил награды победителям Конкурса бюджета участия 2021

Опубликовано slavkin - пт, 11/12/2021 - 18:39

В Каменском состоялась церемония награждения победителей Конкурса бюджет участия – 2021. Авторов общественных проектов поздравил мэр города Андрей Белоусов. 

В Каменском будет спортивная экспозиция

Опубликовано slavkin - чт, 11/11/2021 - 18:23

Об этом сообщает руководитель Управления молодежи и спорта горсовета Эдуард Коряк. 
«Сегодня в рамках проекта "Бюджет участия" 2021 года состоялась встреча авторов-победителей проектов с городским головой Андреем Белоусовым. ДЮСШ #4 была отмечена как победитель в категории "Физическая культура и спорт" - проект "Создание спортивной экспозиции: "Занимайся спортом - будь лучше!" 
Поздравляю автора Дарью Кравец, директора Александр Кирпа и весь коллектив с успехом! Ждём с нетерпением открытия!», - написал Коряк в своем фейсбуке.
 

«Бюджет участі. Місто»: коли кам’янчани зможуть подати проєкти для участі в конкурсі 2022 року

Опубликовано bugaev - ср, 11/10/2021 - 14:19

9 листопада відбулось чергове засідання координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі). Серед питань порядку денного - затвердження строків проведення конкурсів «Бюджет участі. Місто» та «Бюджет участі.Діти» у 2022 році.

На початку засідання координаційна рада погодила перелік проєктів-переможців цьогорічного конкурсу «Бюджет участі. Діти», який має затвердити на найближчому засіданні міська рада.

Кам’янська міська рада представила пілотний проєкт «Бюджет участі. Діти» іншим громадам

Опубликовано slavkin - чт, 10/21/2021 - 07:38

За запрошенням експертів Ради Європи Кам’янська міська рада представила досвід запровадження пілотного проєкту «Бюджет участі. Діти», як одну з кращих практик, для  українських громад. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку міської ради.

Школярі Кам’янського долучилися до написання проєктів «Бюджет учаті. Діти»

Опубликовано bugaev - вт, 10/19/2021 - 09:26

Так вже сталося, що період написання шкільних проєктів школярами та школярками Кам`янського співпав зі встановленням "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у нашому регіоні. Відтак пілотний проєкт "Бюджет участі. ДІТИ" також переходить у онайн-режим. 

Як повідомляють організатори проєкту,адміністрації навчальних закладів, вчителі, а головне – учні й учениці готові до такого переходу, оскільки усі попередні кроки по реалізації "Бюджету часті. ДІТИ" також були дистанційними. 

Міська рада запроваджує пілотний проект «Бюджет участі. Діти»

Опубликовано bugaev - пт, 07/02/2021 - 14:47

На останній сесії міська рада прийняла рішення про запровадження пілотного проєкту «Бюджет участі. ДІТИ» (шкільний громадський бюджет). Цей проєкт є інновацією, яка залучає дітей до використання інструментів громадської участі, дає можливість впливати на вирішення питань, які їх стосуються, а також виступає "тренажером" з написання проєктних пропозицій. При цьому дитина, навчаючись основам демократії, розуміє, що її думка врахована, а голос вплинув на розвиток шкільного середовища.