Центр Занятости

В Украине стартует реформа сферы занятости

Опубликовано Margarita - ср, 06/22/2022 - 07:00

Кабинет министров запускает реформу сферы занятости. В частности, предусмотрено, что официально зарегистрированные безработные, которые в течение 30 дней не трудоустроились, будут привлекаться к общественно полезным работам.

Об этом сообщил премьер-министр Денис Шмыгаль.

"Правительство запускает реформу всей сферы занятости. В условиях полномасштабной войны нам нужно мобилизовать все возможные ресурсы", – отметил премьер.

Вниманию каменчан: центр занятости информирует

Опубликовано slavkin - пн, 06/20/2022 - 13:54

Для підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей для дорослого населення - безкоштовно і швидко можна здобути затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію.
Вчаться безробітні на базі закладів освіти, у роботодавців та у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Зокрема Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює професійну підготовку за 11 ліцензованими робітничими професіями та більше ніж 35 напрямками.

Кам'янський міський центр зайнятості повідомляє

Опубликовано slavkin - пт, 06/10/2022 - 15:49

З початку 2022 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Дніпропетровської обласної служби зайнятості, становила майже 21 тис. одиниць. Про наявність вільних робочих місць поінформували службу зайнятості понад 5200 роботодавців області.
  Найбільша частина (понад 67,2%) вільних робочих місць, що пропонувались роботодавцями, була зосереджена у Дніпрі та Кам’янському. Які професії були найбільш затребуваними на ринку праці Дніпропетровщини  Деталі за посиланням   https://is.gd/QakvSw

Державна служба зайнятості допомагає релокованій компанії у пошуку співробітників

Опубликовано slavkin - пт, 05/13/2022 - 15:38

Сьогодні в Кам’янському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій швачкам, кравцям та закрійникам. В заході взяли участь 18 безробітних. Роботу пропонувала Ольга Чаюн, директорка Науково-виробничого підприємства «Укрпожстандарт». Це провідний український виробник та постачальник спеціального захисного одягу для пожежних та рятувальників, засобів індивідуального захисту, аварійно-рятувального та пожежно-технічного обладнання.

Кам’янський міський центр зайнятості запрошує молодь на тренінг

Опубликовано bugaev - вт, 07/13/2021 - 09:52

Кам’янський міський центр зайнятості запрошує молодь до 24 років, що перебуває на обліку в службі зайнятості,  на тренінг з питань розвитку навичок самозайнятості.

Тренінг відбудеться в рамках реалізації проєкту МОП «Розвиток підприємництва для молоді в Україні» за фінансової підтримки Уряду Чеської Республіки, сертифікованою тренеркою Молчановою Т.В.

Дата проведення: 11, 12 та 13 серпня, початок о 10:00.

Для попередньої реєстрації телефонуйте: 0569554157

Кам`янський міський центр зайнятості пропонує пройти професійне навчання

Опубликовано bugaev - вт, 07/06/2021 - 10:38

Служба зайнятості пропонує пройти професійне навчання за 90 ліцензованими професіями. У навчальному закладі Дніпропетровський центр ПТО ДСЗ (м. Дніпро): у липні 2021 року комплектуються групи для професійного навчання за популярними професіями та напрямками навчання:

- створення об’єктів та сцен тривимірної  графіки у 3DSMAX (очно);

- комп’ютеризація бухгалтерського обліку (очно);

- офіс менеджмент з основами діловодства (дистанційно);

- теоретичні та практичні аспекти складської діяльності (очно-дистанційно);

В Каменском продолжается информационная кампания по легализации труда

Опубликовано elena - ср, 04/28/2021 - 10:21

В Каменском городском центре занятости, с участием Гоструда, состоялся вебинар для физических лиц-предпринимателей, использующих наемный труд. В мероприятии приняли участие 12 работодателей города.