гімнастика

Гімнастки Кам’янського завоювали золоті і срібні нагороди всеукраїнських змагань

Надіслав: ilona , дата: пн, 06/19/2023 - 13:17

З 17 по 19 червня в столиці нашої країни проходив Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики “Liko Cup 2023”, який зібрав юних грацій з усієї країни.

Усього до до міста Київ з’їхалися 470 учасниць з 34 клубів, серед яких були 5 гімнасток кам’янської ДЮСШ№5, тренера Яни Барвінок.

Спортсменки показали гарні результати і завоювали золоті і срібні медалі.

“Золото” отримали:

- Мілана Соколова (2026 р.н.) – вправа з м’ячем;

- Кіра Лоза (2014 р.н.) – вправа з обручем.

“Срібло” отримали:

У Кам’янському зустріли переможців

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 05/02/2023 - 07:11

Серед кращих в Україні: до Кам'янського повернулись медалісти всеукраїнських змагань з гімнастики та веслування.
В понеділок, 1 травня, в Кам'янському урочисто зустріли одразу два спортивні колективи, що вибороли призові місця на всеукраїнських змаганнях.
Так, "золото" і "бронзу" привезли із Вінниці гімнасти. Ангеліна Павленко виборола першість на кубку України зі стрибків на акробатичній доріжці, Максим Добродій - третє місце на всеукраїнському чемпіонаті. Змагання зібрали 140 спортсменів з усіх регіонів України.

Кам’янчанки здобули призове місце на Кубку Світу

Надіслав: ilona , дата: ср, 04/05/2023 - 18:44

27 березня - 4 квітня у м.Софія (Болгарія) пройшов Кубок Світу з естетичної групової гімнастики (II ранг). Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

У змаганнях взяли участь 11 команд з Естонії, Фінляндії, Данії, України. Збірна команда України з естетичної групової гімнастики «Delice» посіла 8 місце.