Італія

Алан Бадоєв вперше розсекретив, де перебуває його 19-річна донька

Надіслав: Margarita , дата: чт, 02/22/2024 - 06:00

Український режисер та кліпмейкер Алан Бадоєв вперше розповів, де перебуває його єдина донька Лоліта.

Як зізнався зірковий батько, протягом шести років Лоліта живе в Італії, де й навчається. Втім, на кого саме вчиться донька, та про яку професію мріє - Бадоєв уточнювати не став:

"В Італії, звісно, проживає. Вже шість років. Там вона і навчається. А ким вона буде, - подивимось. Я не поспішаю ніколи", - сказав режисер у проєкті "Люкс ФМ".

У Дніпрі відкрили Почесне консульство Італійської Республіки

Надіслав: ilona , дата: пт, 10/27/2023 - 09:14

У Дніпрі урочисто відкрили Почесне консульство Італійської Республіки. Дипломатичну установу очолив Андрій Здесенко. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації. 

«Це важлива подія. Підтвердження того, що навіть у війну ми знаходимо можливості для розвитку. Й того, що Україна – частина великої Європейської родини. Впевнений, що тепер в нас буде більше спільних проєктів.  В гуманітарній, економічній, культурній, соціальній сферах», – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов. 

Кайт-флаєри Дніпропетровщини забезпечили перемоги новій збірній України на фестивалях в Італії

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 10/19/2023 - 07:51

З 6 по 9 жовтня 2023 року новостворена Національна Підліткова Збірна України з кайт-флаїнґу дебютувала на серії миротворчих міжнародних фестивалів повітряних зміїв «Одне небо – один світ» в Італії.

Понад 40 дітей з Дніпропетровщини вирушили у безкоштовну туристичну подорож до Італії

Надіслав: ilona , дата: пт, 08/11/2023 - 11:53

Екскурсії, веселі розваги, нові знайомства, і все це – на березі теплого Адріатичного моря. У захоплюючу подорож до Італії відправились понад 40 сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Вони – з найбільш постраждалих громад Нікопольського і Криворізького районів. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.