логотип

Триває прийом проєктів логотипу Кам’янської міської територіальної громади

Опубликовано bugaev - ср, 02/23/2022 - 14:34

Як вже повідомлялось раніше, у Кам’янському було продовжено термін подання проєктів логотипу Кам’янської міської територіальної громади.

Нагадуємо, що охочі взяти участь у відборі можуть надавати свої проєкти логотипу до 15 квітня включно.

Надані раніше проєкти також братимуть участь у конкурсі, а їх автори можуть внести зміни до вже наданого проєкту, або надати ще один варіант.

Термін подання проєктів логотипу Кам’янської міської територіальної громади продовжено до 15 квітня

Опубликовано bugaev - пн, 02/14/2022 - 14:22

19 січня було оголошено про початок відбору проєкту логотипу Кам’янської міської територіальної громади. Охочі взяти участь у відборі мали можливість надати свої проєкти до 4 лютого.

Загалом на розгляд комісії надійшло 12 проєктів від різних авторів.

14 лютого відбулось засідання комісії для проведення відбору проєкту логотипу Кам’янської міської територіальної громади, яка вирішила продовжити термін проведення відбору до 15 квітня включно. Основна мета – залучити якомога більше авторів, надавши більше часу на розробку логотипу.

У Кам’янському триває прийом проєктів логотипу територіальної громади

Опубликовано bugaev - вт, 01/25/2022 - 12:08

У Кам’янському оголошено про початок відбору проєкту логотипу Кам’янської міської територіальної громади. Нагадуємо, що охочі взяти участь у відборі можуть надавати свої проєкти логотипу до 4 лютого включно.

Надати власний проєкт логотипу можуть як фізичні, незалежно від професійного рівня, віку та громадянства, так і юридичні особи.

Кам'янчан запрошують взяти участь у створенні проєкту логотипу міської територіальної громади

Опубликовано bugaev - вт, 01/18/2022 - 12:30

18 січня відбулось перше засідання комісії для проведення відбору проєкту логотипу Кам’янської міської територіальної громади.

Так, починаючи з 19 січня по 4 лютого включно бажаючі взяти участь у відборі можуть надавати свої проєкти логотипу Кам’янської міської територіальної громади.

Надати власний проєкт логотипу можуть як фізичні, незалежно від професійного рівня, віку та громадянства, так і юридичні особи.