Українська діаспора міста Портланд надіслала гуманітарний вантаж від міжнародної організації Medical Teams International

Опубликовано slavkin - пт, 07/03/2020 - 05:17
ящики

Черговий вантаж із медичними матеріалами від міжнародної організації Medical Teams International надійшов до Кам’янської міської лікарні №7. Ця поставка була організована завдяки співпраці Україно-американської культурної асоціації штату Ореґон і Medical Teams International.
Medical Teams International — це благодійна організацію, що працює в усіх гарячих точках планети. В Україну постачає предмети медичного призначення з початку російсько-української війни. До співпраці з нашою країною її вдалося залучити завдяки активності членів Українсько-американської культурної асоціації штату Ореґон Ігоря Левківа, Ірини Дужої, Тетяні Тердал. Отримавши партію допомоги, Асоціація власним коштом організовує логістику і оплачує перевезення.
За п’ять років в Україну було надіслано декілька контейнерів і кількасот ящиків надійшло окремими посилками. Вартість всього обраховується шестизначними сумами. Отримують допомогу у Львові, Івано-Франківській області, Луцьку, Дніпрі, Києві. Допомога надходить як у військові шпиталі, так і в цивільні лікарні.
Допомогу від Medical Teams International і Українсько-американської культурної асоціації Ореґону неодноразово отримували медичні заклади Дніпропетровської області: Дніпропетровський військовий госпіталь, Міська клінічна лікарня №4, Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня, Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова.
У цій партії допомоги – 24 ящики – лікарня отримала високоякісні витратні медичні матеріали. Все прийшло абсолютно новим. У переліку медичних матеріалів - від катетерів і перев’язувальних матеріалів до одноразових халатів і рукавиць.

Новости партнеров