Днепропетровщина: обстрелы, 21 погибший, 160 выпущенных ракет

Опубликовано slavkin - пт, 06/24/2022 - 20:36
Лукашук

Итоги сегодняшних суток и 4-х месяцев войны подвел глава облсовета Николай Лукашук.
«Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 121 доба добігає кінця.
Протягом дня окупанти обстріляли Велику Костромку, що у Криворізькому районі. Населений пункт піддається ворожим атакам щодня. Сьогодні там було пошкоджено будівлі одразу на декількох вулицях, перебито лінії електропередач. Наразі електропостачання вже відновлено. З людей ніхто не постраждав.
Обстрілів інших районів області не зафіксовано.
Щодо комендантської години на Дніпропетровщині. Як вже повідомляв очільник обласної військової адміністрації Валентин Резніченко, у Дніпрі та Кам‘янському із завтрашнього дня обмеження діятимуть на годину менше – з 00:00 години до 05:00 ранку. 
Рішення пов‘язано із тим, що безпекова ситуація в цих містах є більш стабільною, ніж в інших районах регіону (наприклад, у Криворізькому чи Синельниківському). 
Зменшення тривалості комендантської години дозволить подовжити тривалість руху громадського транспорту і відновити роботу третьої зміни на промислових підприємствах. Дніпропетровська обласна рада, Дніпропетровська обласна державна адміністрація роблять все, щоби економіка Дніпропетровщини працювала, працювала на Перемогу.
Чотири місяці повномасштабної війни. 
21 загиблий на Дніпропетровщині. Близько 160 ракет, випущених по області. За дуже приблизними підрахунками – півтисячі сигналів повітряної тривоги. Іноді думаєш, що це страшний сон. Втім, на жаль, це наші реалії.
Але Перемога обов’язково буде. Україна вистоїть і подолає російських окупантів. Віримо в Збройні сили і в Президента. Слава всім героям, які мужньо захищають країну!
Мирної ночі, нація нескорених і непереможних», - отметил Лукашук.