Міський голова Кам’янського: "Дитинство - найкраща пора в житті"

Опубликовано bugaev - ср, 06/01/2022 - 08:36
дети

Доброго ранку!

Ніч минула без повітряних тривог. У Кам‘янському все спокійно, ситуація стабільна та контрольована. Дякуємо нашим ЗСУ за безпеку та можливість спокійно жити і працювати! Бажаю всім вдалого дня!

Сьогодні, у перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Дитинство – найкраща пора в житті, пора безтурботності, радості, незабутніх вражень та здійснення мрій. І так важливо, щоб згадки про цю чудову пору були приємними і щасливими, сповненими, батьківської ласки та турботи, яскравих посмішок і родинного тепла.

Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Діти - це головна радість і надія для батьків. Вони - майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу.
І ми дорослі повинні зробити все, аби захистити наших дітей. Від нас залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

У цей святковий день бажаю кожній дитині безмежного щастя, доброго здоров’я, миру, родинного затишку та тепла, і звичайно, здійснення найнеймовірніших задумів та мрій.

Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любов’ю до дітей.
Зі святом!

Міський голова Андрій Білоусов.