В Каменском прошла сессия городского совета

Опубликовано elena - вт, 11/29/2022 - 17:52
горсовет

Об этом сообщил мэр Андрей Белоусов.

«Провели засідання сесії Кам’янської міської ради.

Серед основних питань порядку денного:

- Прийняли бюджет на 2023 рік, який до 20% менший ніж у довоєнний час через зниження дохідної частини, але в ньому ми врахували всі витрати, необхідні для повноцінної роботи всіх служб.

- Відкоригували бюджет на 2022 рік, виділивши кошти додатково на продовження облаштування свердловин, яких у місті буде 28 — 15 на Лівому березі та 13 на правобережжі. 22-і свердловини облаштуємо вже в цьому році. Решту в січні наступного.

- Передбачили фінансування на придбання генераторів для 4-х пілетних котелень, які опалюють школи № 17, 10, 7 та Центр позашкільної роботи та дитячої творчості.

На базі цих закладів відкриємо 4 потужні «пункти незламності», найголовніше, що ці «пункти незламності» стануть за необхідності ще й пунктами обігріву, так як в них окрім електроенергії буде також опалення за рахунок сталої роботи пілетних котелень.

Окрім того, перелік «пунктів незламності» доповнять ще 11 об’єктів, в основному це будуть школи на лівому березі та в інших районах міста. Всі пункти, окрім 4-х з пілетними котельними, будуть оснащені тепловими пушками для обігріву, генераторами та іншим необхідним устаткуванням.

Всього в найближчий час у місті буде функціонувати 22 «пункти незламності» (8 вже відкрито).

Також на сесії були прийняті інші рішення, важливі для життєдіяльності міста.

Дякую всім фракціям за злагоджену роботу.
Все буде Україна!» — говорится в сообщении.