В Каменском - три ножевых за вечер

Опубликовано ilona - пт, 09/23/2022 - 12:38
1

22 сентября медикам Каменского пришлось три раза оказывать экстренную медицинскую помощь пьяным мужчинам с ножевыми ранениями. Об этом на своей странице Facebook написала заведующая Каменской станцией областного центра экстренной медицинской помощи и медицины катастроф Лариса Быданцева.

"Для кого війна, окопи, захист батьківщини, а для когось продовжується веселе життя зі вживанням алкоголю. Вжив алкоголь і потягнуло на подвиги. Останнім часом почастішали ножові поранення після вживання алкоголю. За вчорашній вечір в Кам’янському було три випадки: до ЦОД обласного центр ЕМД та МК (генеральний директор Радій Шевченко) о 21:08 надійшов виклик про ножове поранення в спину чоловіку 22 років, в районі 165 км с. Карнаухівка, вийшов з електрички з ножем в спині. Д-з: Проникаюче поранення грудної клітки зліва. Фельдшера Бовт Вікторія і Бугай Карина – Південна підстанція.

О 22.10 з домашньої адреси надійшов виклик про ножове поранення живота. Чоловік 22 років наніс собі поранення ножем в живіт. Д-з: Проникаюче поранення животу. Лікар БІТ Дубницька Ольга і фельдшера Бочковий Ігор і Жук Світлана – Центральна підстанція.

І о 22:43 надійшов виклик про ножове поранення в ділянку серця чоловіку 39 років в районі Лівобережного масиву під час масової бійки. Д-з: Проникаюче поранення ділянки серця. Фельдшер Кійовська Юлія і сестра медична Гранатова Ірина – Лівобережна підстанція. Всі постраждалі були в стані алкогольного сп’яніння. Всім надана екстрена медична допомога і госпіталізовано до Кам’янської ЛШМД. Бригади відпрацювали професіонально, чітко і злагоджено. Дякуємо вам", - говорится в сообщении Быданцевой.