У Кам’янському провели серію заходів для молоді на тему сексуальної просвіти

Опубликовано ilona - ср, 03/01/2023 - 09:39
пм

Протягом лютого Центр молодіжних ініціатив спільно з  БФ «Живе серце» та ГО «YouthUp» організовували серію просвітницьких зустрічей з питань підвищення сексуальної культури молоді. На зустрічах були розкриті теми «Безпека та культура згоди», «Секс, задоволення, контрацепція, ІПСШ». 

 Сексуальна культура є складовою загальної культури особистості, результатом її статевого розвитку та ідентифікації.  Формування сексуальної культури  молоді сьогодні вимагає висококваліфікованої підготовки педагогів та психологів, педагогічної просвіти батьків, пильної уваги громадськості до проблем статевого виховання та сексуальної просвіти молоді. 

Серед основних завдань заходів було виховати культуру інтимних почуттів: симпатію, дружбу, кохання. Сформувати поняття про біологічні та соціальні закономірності розвитку особистості, психологічні особливості поведінки чоловіків та жінок, навчити самоповазі та повазі до представників протилежної статі, відповідальності за власні вчинки, сформувати у молоді навички здорового способу життя.

 На занятті з сексуальної освіти було розглянуто не лише фізіологічні та емоційні аспекти сексу – велику увагу приділено практичним питанням безпеки. Заняття для тих підлітків, котрі бажали розібратися в своїй сексуальності, аби вміти будувати здорові стосунки та взаємини, бути впевненими та обізнаними з базових питань власної та протилежної статі.

 У ролі спікера виступала кваліфікована сексологиня - Ірина Кобзєва, сертифікована тренерка з комплексної сексуальної освіти, голова громадської організації «Два береги», співавторка курсу «Повага.Любов.Секс», авторка курсів «Безпечні кордони дитини», «Безпека Online».

  Проєкт «Секс-просвіта» реалізується в межах напрямку SexUp, що здійснюється громадською організацією YouthUp.