Андрій Білоусов: "Мешканці Кам’янського вірять в перемогу України". Відео

Опубликовано bugaev - чт, 07/21/2022 - 13:30
1

У Кам’янському працюють більшість великих підприємств. Школи готуються до навчального року офлайн. Транспорту на лініях менше, але ціни – довоєнні. В цілому ситуація стабільна, розповів міський голова Андрій Білоусов  під час брифінгу в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Всі підприємства критичної інфраструктури працюють у плановому режимі. Відкриті магазини, всі продукти є», – зазначив Андрій Білоусов. 

За словами міського голови, хімічне підприємство Дніпроазот законсервоване, але сплачує податки та дві третини зарплатні працівникам. Інші великі підприємства, малий та середній бізнес працюють.

«Курсує транспорт, хоча на 30% скоротилася кількість автобусів на лініях – через подорожчання паливно-мастильних матеріалів. Але тариф залишається на довоєнному рівні», – розповів Андрій Білоусов. 

Школи готують до початку навчального року. Більшість планують розпочати його офлайн.

«У місті – 42 школи. Більшість мають укриття. Упор робимо на їх підготовці. Плануємо там навчання офлайн. Десь у 7 закладах учні навчатимуться онлайн», – сказав Андрій Білоусов. 

У місті вже майже 19 тис переселенців. Кожного дня ця кількість зростає, наголосив міський голова.

«У 3-х наших ЦНАПах організовані Центри турботи. Там зібрані всі необхідні служби, тому переселенцям не потрібно бігати по різним інстанціям, – сповістив Андрій Білоусов. – У Центрах турботи допоможуть відновити документи, записати дітей до школи, працевлаштуватися, підкажуть, де отримати продукти та одяг».

Він додав, що в перші дні війни з Кам’янського багато людей виїхало, але зараз багато вже і повернулося. 

«Коли щодня гинуть люди – це велика трагедія. Але ми всі розуміємо, що ворог тільки чекає, щоб у нас був пасивний настрій. Наше завдання – робити все, щоб Україна перемогла», – сказав Андрій Білоусов.  

 Він додав, що мешканці Кам’янського вірять в перемогу України. 

Відео: 

https://www.youtube.com/watch?v=vEAR0sN4TQg