Чемпіонат України

Кам’янські тхеквондисти – призери чемпіонату України в Києві

Надіслав: ilona , дата: пн, 04/08/2024 - 09:19

5 та 7 квітня у місті Київ проходив чемпіонат України з тхеквондо у розділі Пумсе серед всіх вікових груп.

Серед учасників були вихованці кам’янської ДЮСШ№1, тренерів Андрія Стовбана та Вʼячеслава Сторчака. Спортсмени чудово виступили на змаганнях та посіли 18 призових місць в особистих, парних, командних виступах та вільному командному пумсе.

Результати вихованців ДЮСШ№1

Особисті виступи:

Кам’янчанин виборов дві нагороди чемпіонату України з параармрестлінгу

Надіслав: ilona , дата: вт, 03/26/2024 - 09:39

З 21 по 23 березня в смт. Воловець, Закарпатської області, проходив Чемпіонат України з параармрестлінгу.

Серед учасників був спортсмен Кам’янського Центру “Незламні”, 43-річний Євген Григір, тренерів Дмитра Сороки та Едуарда Аноткіна.

Спортсмен (перша група по зору) гідно виступив та виборов дві нагороди.  Змагаючись лівою рукою, він посів перше місце, правою – друге.

Кам’янські черлідерки стали призерками чемпіонату України у Львові

Надіслав: ilona , дата: ср, 03/20/2024 - 09:51

З 15 по 17 березня у львівському СК “Боско-Арена” проходив XX ювілейний чемпіонат України з черліденгу серед дорослих, юніорів та юнаків, повідомляє kamyanske.com.ua

У змаганнях взяли участь понад 1800 спортсменів з таких міст: Боярка, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янське, Київ, Ковалівка, Кропивницький, Одеса, Опішня, Покровськ, Полтава, Рівне, Решетилівка, Суми,Тернопіль, Ужгород, Харків, Чернівці.

Кам’янська велосипедистка посіла друге місце на чемпіонаті України

Надіслав: ilona , дата: вт, 03/19/2024 - 09:46

З 15 по 17 березня у Кропивницькому пройшов чемпіонат України з велокросу, другий тур в груповій та індивідуальній гонці.

У змаганнях взяли участь 200 спортсменів з 20 різних міст України. Також серед учасників було 5 вихованців кам’янської дитячо-юнацької спортивної школи №4.

Найкращий результат показала спортсменка Танцура Катерина, тренера Сергія Федоренка. Дівчина добре виступила та посіла 2 місце в груповій гонці серед жінок.

Минулого тижня у першому турі чемпіонату Катерина посіла 3 місце у груповій гонці серед жінок.

Греко-римлян з Кам’янського переміг на чемпіонаті України в Дніпрі

Надіслав: ilona , дата: пн, 03/18/2024 - 12:50

З 15 по 17 березня у місті Дніпро проходив чемпіонат України з греко-римської боротьби U 23. Турнір був відбірковим на чемпіонат Європи U-23, який в травні відбудеться у Баку, повідомляє kamyanske.com.ua

Змагання зібрали спортсменів з Дніпропетровської, Харківської, Одеської, Миколаївської, Київської, Донецької, Полтавської та Закарпатської областей.

Кам’янчанка стала срібною призеркою чемпіонату України з боксу

Надіслав: ilona , дата: пн, 03/18/2024 - 09:50

З 10 по 17 березня у місті Вінниця проходив чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок 2008-2009 років народження, повідомляє kamyanske.com.ua

Змагання зібрали близько 500 спортсменів з усієї країни. Кам’янське представляли вихованці ДЮСШ№1, клубів “Ринг” та “Дзержинець”.

У ваговій категорії 80+ Арина Прищепа, вихованка ДЮСШ№1, тренерів Геннадія Молокова та Вадима Хамази, виборола срібну нагороду. 15-річна кам’янчанка поступилася лише минулорічній чемпіонці Європи, Надії Ребрик з Івано-Франківщини

Кам’янчанин посів друге місце на чемпіонаті України з класичного жиму лежачи

Надіслав: ilona , дата: пт, 03/01/2024 - 09:22

У місті Коломия з 24 по 28 лютого проходив Чемпіонат України з пауерліфтингу та класичному жиму штанги лежачи.

Серед учасників був спортсмен кам’янського комунального закладу “Інваспорт”, майстер спорту Андрій Петров. Спортсмен гідно виступив та посів друге місце у ваговій категорії до 66 кг у класичному жимі штанги лежачи у віковій категорії 40+.

Тренер спортсмена Григорій Степанченко.

Кам’янські плавці здобули 13 нагород чемпіонату України в Броварах

Надіслав: ilona , дата: ср, 02/28/2024 - 14:02

З 22 по 25 лютого в місті Бровари пройшов зимовий чемпіонат України з плавання серед юніорів та юнаків.

У чемпіонаті взяли участь 420 спортсменів з 18 регіонів та міста Києва.

У складі Дніпропетровської області виступали 9 представників Кам’янського. Вони добре виступили та здобули 7 золотих, 4 срібних та 2 бронзові медалі.

Кам’янчани стали призерами всеукраїнських змагань зі стрибків на акробатичній доріжці

Надіслав: ilona , дата: пн, 02/26/2024 - 10:52

З 20 по 23 лютого у Києві відбувся чемпіонат України та всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці “Меморіал Костянтина Венгеля” серед дітей різних вікових категорій, повідомляє kamyanske.com.ua

У турнірах взяли участь більше 140 спортсменів з 10 областей нашої держави. За результатами змагань вихованці кам’янської ДЮСШ №4 у складі збірної Дніпропетровської області показали наступні результати: Єлісей Соколянський здобув 4 місце, Ангеліна Павленко – 7 місце.

Вихованки кам’янської ДЮСШ№2 вдало виступили на чемпіонаті України з класичного жиму лежачи

Надіслав: ilona , дата: пн, 02/26/2024 - 09:09

23 лютого в Коломиї пройшов чемпіонат України з класичного жиму лежачи, повідомляє kamyanske.com.ua

Серед учасників були вихованки кам’янської ДЮСШ№2 Домініка Атаева і Тетяна Музиченко, тренера Валентина Малікова.

Домініка виступала серед дівчат віком до 18 років. В жимі лежачі дівчині покорилися 92.5 кг, що стало її власним рекордом, і ІІ місце. В становій тязі – 125 кг і також мале срібло.

Тетяна виступала вперше серед юніорок до 23 років і впевнено стала першою у всіх трьох вправах та за сумою триборсва.