домашнє насилля

Поліція Кам'янського нагадує: не терпіть домашнє насилля!

Надіслав: ilona , дата: пн, 02/12/2024 - 09:41

Поліцейські нагадують, що за вчинення домашнього насильства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Якщо ви страждаєте від домашнього насильства – не мовчіть, а своєчасно зверніться по допомогу.

Контакти служб для постраждалих від домашнього насилля:

-  Національна поліція — 102

-  Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги -

У Дніпрі покарали двох домашніх тиранів

Надіслав: ilona , дата: пт, 01/26/2024 - 12:59

Поліцейські Дніпра оголосили про підозру двом місцевим мешканцям за фактами вчинення домашнього насильства. В одному випадку підозрюваний систематично чинив психологічне насилля відносно матері, інший чоловік відносно цивільної дружини.

Протягом тривалого часу кривдники влаштовували сварки та провокували конфлікти, з боку чоловіків на адресу жінок лунали образи та погрози.

У Кам’янському районі покарали домашнього тирана

Надіслав: ilona , дата: ср, 01/24/2024 - 12:49

За вчинення домашнього насильства поліцейські П'ятихаток притягнули до кримінальної відповідальності 35-річного чоловіка. Як встановили правоохоронці, підозрюваний систематично вчиняв домашнє насильство відносно своєї цивільної дружини.

У Кам’янському районі покарали домашнього тирана

Надіслав: ilona , дата: вт, 12/26/2023 - 18:06

За вчинення домашнього насильства відносно цивільної дружини поліцейські Вільногірська притягнули до кримінальної відповідальності 40-річного чоловіка. 

На порушника неодноразово складали адміністративні протоколи за ст. 173-2 КУпАП та застосовували спеціальні заходи - винесення термінового заборонного припису, але це діяло не на довго.

Зрештою життя жінки стало нестерпним і після чергових знущань, вона звернулась із заявою до відділення поліції № 4 Кам’янського РУП. За фактом домашнього насильства слідчі відкрили кримінальне провадження.

На Дніпропетровщині затримали домашнього тирана

Надіслав: elena , дата: сб, 12/23/2023 - 11:30

Поліція м. Синельникове оголосила підозру 57-річному кривднику, який систематично вчиняв домашнє насильство. Майже 30 років сімейних відносин не завадили чоловіку вчиняти психологічне насилля відносно цивільної дружини.

Правоохоронці Синельниківського районного управління поліції неодноразово притягали кривдника до адміністративної відповідальності за 173-2 (вчинення домашнього насильства) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Однак, це на нього не діяло, він і надалі ображав 57-річну жінку.

У Дніпрі затримали домашнього тирана

Надіслав: elena , дата: сб, 12/09/2023 - 12:10

Поліцейські Дніпра повідомили про підозру кривднику, який вчиняв домашнє насильство щодо дружини.
Місцевий мешканець упродовж тривалого часу ображав жінку, висловлювався нецензурною лайкою на  її адресу, принижував та залякував її. 

Держвиплати, протидія насильству, підтримка людей з інвалідністю: події тижня на Дніпропетровщині

Надіслав: ilona , дата: ср, 12/06/2023 - 10:26

Виплати державних допомог. Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» – в області. Подарунки для дітей з інвалідністю до Дня Святого Миколая. Про події в соцсфері регіону розповіла заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна. 

«За 11 місяців цього року своєчасно виплачені всі види державних допомог. Їх отримали 200 тис людей на загальну суму в понад 4 млрд грн», – зазначила Надія Задорожна.  

Кам’янчанам на замітку: система безоплатної правничої допомоги допомагає постраждалим від домашнього насильства

Надіслав: ilona , дата: вт, 12/05/2023 - 12:06

Від початку 2023 року система безоплатної правничої допомоги понад 1,5 тис. разів надавала допомогу зі зверненням до суду людям, які постраждали від домашнього насильства чи насильства за ознакою статі. У понад 1,4 тис. випадків така допомога надавалася  жінкам, у майже 120 випадках – чоловікам).

На Дніпропетровщині судитимуть домашнього тирана

Надіслав: ilona , дата: пт, 12/01/2023 - 15:35

За знущання над матір’ю перед судом постане житель Першотравенська: поліція завершила досудове розслідування відносно кривдника. Упродовж тривалого часу чоловік ображав жінку висловлюючись на її адресу нецензурною лайкою.

Правоохоронці відділення поліції № 3 Синельниківського районного управління поліції неодноразово спілкувалися з чоловіком, притягували його до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 КУпАП. Однак на шлях виправлення він так і не став.

На Дніпропетровщині чоловік систематично знущався з матері

Надіслав: ilona , дата: ср, 11/29/2023 - 15:23

Криворізькі поліцейські повідомили про підозру 49-річному чоловік. Кривдник неодноразово ображав власну матір, висловлюючись на її адресу нецензурною лайкою.

Спочатку мати деякий час замовчувала факти насильства, але потім почала звертатися до поліції. Правоохоронці проводили з підозрюваним профілактичні бесіди. Тричі притягували його до адміністративної відповідальності за статтею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Однак чоловік продовжував вчиняти насильство.