Греко-римська боротьба

Кам’янське прийняло чемпіонат Дніпропетровщини з греко-римської боротьби

Надіслав: Александр Бугаев , дата: пн, 03/25/2024 - 14:26

22-23 березня за підтримки «Бджоли» та міського голови Андрія Білоусова в місті пройшов чемпіонат Дніпропетровської області з греко-римської боротьби U-17 під гаслом «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Учасниками змагань стали близько 70 спортсменів Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Верхньодніпровська, Вільногірська, Васильківки.

Греко-римлян з Кам’янського переміг на чемпіонаті України в Дніпрі

Надіслав: ilona , дата: пн, 03/18/2024 - 12:50

З 15 по 17 березня у місті Дніпро проходив чемпіонат України з греко-римської боротьби U 23. Турнір був відбірковим на чемпіонат Європи U-23, який в травні відбудеться у Баку, повідомляє kamyanske.com.ua

Змагання зібрали спортсменів з Дніпропетровської, Харківської, Одеської, Миколаївської, Київської, Донецької, Полтавської та Закарпатської областей.

Кам’янські греко-римляни стали призерами змагань у Верхньодніпровську

Надіслав: ilona , дата: пн, 02/05/2024 - 09:05

У суботу, 3 лютого у Верхньодніпровську пройшла відкрита першість міста серед юнаків з греко-римської боротьби. Змагання було присвячено пам’яті Героїв Небесної Сотні, повідомляє kamyanske.com.ua

У поєдинках також взяли участь спортсмени кам’янської ДЮСШ № 3. За підсумками виступів на килимі вихованці тренерів Юрія Никитенка та Євгена Лютого вибороли 13 медалей в різних вагових категоріях. Кам’янські “греко-римляни” показали такі результати:

Перше місце:

Кам’янські греко-римляни стали призерами всеукраїнського турніру

Надіслав: ilona , дата: пн, 12/18/2023 - 11:59

7 грудня у місті Вільногірськ пройшов відкритий XIX всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків, присвячений пам’яті видатного тренера України Петра Лигуна, повідомляє kamyanske.com.ua

У змаганнях взяли участь близько 150 юних борців, які демонстрували свої сили в різних вагових категоріях.

Серед учасників були вихованці кам’янської ДЮСШ№3, вони вдало виступили та вибороли 8 призових місць.

Кам’янський греко-римлян виборов “срібло” Кубку України

Надіслав: ilona , дата: пн, 11/27/2023 - 17:28

З 24 по 26 листопада у місті Тячів відбувся Кубок України серед юніорів (U-20) з греко-римської боротьби, повідомляє kamyanske.com.ua.

У змаганнях взяли участь 129 спортсменів із 19 регіонів країни.

Серед учасників був вихованець кам’янської ДЮСШ№3 Іван Стефанський, тренера Юрія Никитенко. Хлопець успішно виступив та виборов срібну нагороду у ваговій категорії до 55 кг.

Іван дійшов до фіналу змагань, де поступився лише спортсмену з Закарпатської області.

Кам'янчанин став бронзовим призером турніру з греко-римської боротьби

Надіслав: ilona , дата: пн, 10/23/2023 - 09:25

З 20 по 22 жовтня у Києві проходив щорічний турнір з греко-римської боротьби пам’яті Заслуженого тренера СРСР Леоніда Гайріяна серед спортсменів до 20 років.

Готовність борців перевіряли тренери збірних України на чолі з головним тренер національної команди Володимиром Шацьких.

У Кам’янському привітали бронзового призера Кубка України з греко-римської боротьби

Надіслав: ilona , дата: чт, 09/28/2023 - 17:20

Вихованець кам’янської ДЮСШ № 3, Іван Бринюк, посів третє місце на Кубку України з греко-римської боротьби серед юнаків 2009-2011 р. н., повідомляє kamyanske.com.ua.

Змагання проходили з 21 по 24 вересня у місті Мукачево. Участь в чемпіонаті взяли 350 спортсменів з різних областей нашої країни. Підопічний тренерів Юрія Никитенка та Євгена Лютого боровся у ваговій категорії до 100 кг.

Греко-римлян з Кам’янського став чемпіоном всеукраїнського турніру

Надіслав: ilona , дата: пн, 07/17/2023 - 10:36

З 15 по 16 липня в Тернополі проходив десятий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед борців до 20-ти років, присвячений пам’яті президента Федерації греко-римської боротьби Тернопольської області Євгена Ворка.

Про це повідомляє спортивний сайт kamyanske.com.ua.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 15 міст України: Харкова, Полтави, Конотопа, Київа, Дніпра, Одеси, Мукачево, Білої Церкви, Миргороду, Вінниці, Рівного, Тячіва, Запоріжжя, Тернопіля та Кам’янського.

Греко-римляни Кам’янського стали призерами обласного чемпіонату

Надіслав: ilona , дата: вт, 06/13/2023 - 09:39

Двоє кам’янчан, вихованців ДЮСШ №1, вибороли золоту і срібну нагороду з греко-римьскої боротьби.

8 червня у Дніпрі пройшов щорічний обласний юніорський чемпіонат U-20 з греко-римської боротьби. У змаганнях взяли участь більш ніж 60 юніорів з Кривого Рогу, Дніпра, Кам’янського, Вільногірська, Новомосковська та Васильківської громади.

Спортсмени боролися у 10 вагових категоріях – від 55 кг до 125 кг та розіграли 40 нагород.

У Кам’янському привітали майстра спорту України з греко-римської боротьби

Надіслав: ilona , дата: чт, 05/18/2023 - 15:42

У листопаді 2022 року в Черкасах відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих. Вихованець Кам’янської ДЮСШ № 3 Іван Стефанський , який тренується під керівництвом Юрія Нікітенка, виступив у найлегшій ваговій категорії до 55 кг. Він показав гідний результат, зайнявши п’яте місце, та заслужено отримав звання майстра спорту України.

Сам Іван Стефанський поділився своїми враженнями від змагань.