Митці Кам'янського можуть позмагатися за премію імені Лесі Українки

Надіслав: ilona , дата: пт, 06/09/2023 - 13:29
шл

Митці Дніпропетровщини можуть отримати урядову премію імені Лесі Українки. Запрошують долучитися авторів творів для дітей та юнацтва. Прийом заявок до 1 листопада. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації. 

«Премія щорічна. Її присуджують за кращі літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва. Висувати претендентів можуть творчі спілки, видавництва і редакції, театри, громадські організації, літературно-мистецькі об’єднання, вчені ради, наукові установи», – зазначила начальниця управління культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської ОВА Наталія Першина.   

Переможців обиратимуть у чотирьох номінаціях: літературні твори, художнє оформлення книжок, театральні вистави, художні та анімаційні фільми. До участі у конкурсі допускають оригінальні роботи, опубліковані протягом останніх трьох років.

Заявку і пакет документів слід надіслати за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2. Обов’язково зробити помітку «На здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва».

Документи варто додатково надіслати на e-mail: vadim@comin.gov.ua. Дедлайн – 1 листопада. Деталі – тут. За додатковою інформацією звертайтеся за номерами телефонів: (044) 279-59-61 або 279-59-47.