Безпека на дорозі: на дорогах Дніпропетровщини створенні додаткові мобільні групи

Надіслав: ilona , дата: ср, 04/03/2024 - 11:36
г

Задля попередження дорожньо-транспортних пригод патрулі сконцентровані на аварійно небезпечних ділянках доріг, автомагістралях та розв’язках з найбільш інтенсивним рухом транспорту, а також в місцях, де відмічалася найбільша інтенсивність руху транспорту та пішоходів.

Окрім автотранспорту, із настання теплого сезону на автодорогах, в парках та громадських містах збільшилася кількість вело- та мототранспорту. Поліцейські нагадують, що згідно з правилами дорожнього руху, рухатися дорогою на велосипедах дозволяється особам, які досягли 14-річного віку. Право на керування мототранспортними засобами може бути надано з 16-річного віку, за умови отримання відповідного посвідчення.

Також, наголошуємо і пішоходам, які теж повинні дотримуватися правил та подбати про власну безпеку: перетинати дорогу лише у встановлених місцях, виключно на зелений сигнал світлофора, вимикати навушники й не спілкуватися по мобільному телефону під час перетинання дороги, а у темну пору доби на погано освітлених ділянках обов’язково використовувати світловідбивні елементи на одязі. Не слід покладатися на водія, на його знання правил дорожнього руху. Не ризикуйте життям і здоров'ям!

Закликаємо водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, це є запорукою збереження власного життя та попередження трагічних наслідків.