За запрошенням Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» представники Управління охорони здоров’я КМР взяли участь у масштабній онлайн-зустрічі. Захід був присвячений практичним аспектам реалізації національної програми «Скринінг здоров’я 40+».
Під час онлайн-зустрічі обговорювалися практичні механізми проведення профілактичних медичних обстежень, успішні кейси взаємодії органів місцевого самоврядування та закладів охорони здоров’я, а також шляхи підвищення обізнаності населення щодо важливості раннього виявлення захворювань.
«Ми щиро дякуємо Кам’янській районній раді за запрошення до участі у заході та постійну підтримку ініціатив, спрямованих на збереження здоров’я мешканців нашого району. Переконані, що лише спільними зусиллями органів влади, громади та медичної спільноти можна досягти високих результатів у сфері громадського здоров’я», – зазначили в Управлінні охорони здоров’я міської ради.