Заява компанії «Епіцентр» щодо знищення ТЦ у місті Кам’янське

Надіслав: Александр Бугаев , дата: нд, 07/27/2025 - 09:17
війна

26 липня, вночі, російськими ракетами зруйновано ще один торговельний центр «Епіцентр» — у місті Кам’янському на Дніпропетровщині.

ТЦ площею понад 11 000 м² було повністю знищено. Це чергова жахлива втрата для нашої компанії та ще один удар по цивільній інфраструктурі України.

Ми щиро вдячні Господу, що жоден із працівників не постраждав, але серця нашої команди сповнені болю:

– люди втратили робочі місця;
– місто — важливий осередок торгівлі та доступу до необхідних товарів.

Для багатьох наших покупців «Епіцентр» — це не просто магазин. Це місце, де вони купували речі першої необхідності, облаштовували життя, будували майбутнє. І сьогодні — ще одне українське місто залишилось без цієї можливості.

Ми обов’язково відновимо роботу в Кам’янському. Але зараз — ми разом з нашими працівниками, мешканцями міста, усіма, для кого ця втрата болить так само, як і нам.

З початку повномасштабного вторгнення були повністю знищені сім торгових центрів у Маріуполі, Чернігові, Бучі, Нікополі, Харкові та два у Херсоні загальною площею понад 125 600 кв. м. Ще два торгових центри припинили працювали внаслідок пошкоджень і близькості до зон бойових дій, а ТЦ у Мелітополі опинився під окупацією.

Це не просто руїни будівель — це зруйнований спокій, знищене мирне життя. 

Але разом з нашою великою командою ми продовжимо розвиватися та залишатися символом незламності українців. 
Разом до перемоги!

Команда «Епіцентр»