Мер Кам’янського провів черговий прийом громадян (відео)

Надіслав: ilona , дата: вт, 07/09/2024 - 18:02
і

Сьогодні, 9 липня, міський голова Андрій Білоусов провів черговий прийом громадян. Люди зверталися по допомогу з різних питань, більшість яких стосувалася сфери житлово-комунального господарства, теплопостачання, надання матеріальної допомоги на лікування та іншого.

"Уважно вислухав кожного, хто був у мене на прийомі. Чимало ситуацій розв’язали одразу. Інші вирішимо найближчим часом.

Також контролюю виконання звернень з попередніх прийомів. Зокрема, на прохання мешканця будинку №1 по вулиці Олеся Гончара виконали ремонт покрівлі, замінивши майже 400 листів шиферу. В будинку № 51 по вулиці Гетьмана Сагайдачного працівники КП «Добробут» замінили випуск каналізації. На звернення батьків, які виховують дитину з особливими потребами, встановили пандус в під’їзді будинку №150 по вулиці Єдності та виконали інші роботи, про які просили люди під час минулого прийому.

На тому тижні, під час візиту до модульного містечка, де проживають люди, яких війна змусила покинути власні домівки, діти попросили мене встановити для них невеликий басейн на літній період. Роботи вже виконані, басейн функціонує та радує малечу.

Працюємо та вирішуємо питання людей, попри труднощі воєнного часу, аби кожен мешканець Кам'янського відчував підтримку", - зазначив мер.

к

у