Сьогодні в Україні відзначають День державної служби.
Вже вп’яте державні службовці зустрічають його в умовах повномасштабної війни. Попри всі виклики, вони продовжують працювати з повною віддачею — заради людей і для людей, забезпечуючи стабільну роботу державних інституцій та реалізацію важливих для суспільства рішень навіть у складний воєнний час.
Дякую кожному, хто відповідально виконує свої обов’язки, демонструє професіоналізм, компетентність і відданість служінню людям. Хто щоденною працею робить свій внесок у зміцнення держави та підтримку громадян.
Бажаю наснаги, нових професійних досягнень, миру та перемоги!
З Днем державної служби України!
Міський голова Андрій Білоусов