Міський голова Кам’янського поздоровив працівників державної служби з професійним святом

Надіслав: Александр Бугаев , дата: вт, 06/23/2026 - 11:34
мер

Сьогодні в Україні відзначають День державної служби. 

Вже вп’яте державні службовці зустрічають його в умовах повномасштабної війни. Попри всі виклики, вони продовжують працювати з повною віддачею — заради людей і для людей, забезпечуючи стабільну роботу державних інституцій та реалізацію важливих для суспільства рішень навіть у складний воєнний час. 

Дякую кожному, хто відповідально виконує свої обов’язки, демонструє професіоналізм, компетентність і відданість служінню людям. Хто щоденною працею робить свій внесок у зміцнення держави та підтримку громадян. 

Бажаю наснаги, нових професійних досягнень, миру та перемоги! 

З Днем державної служби України! 

Міський голова Андрій Білоусов