Порушників правил дорожнього руху хочуть вносити до спеціального реєстру

Надіслав: Александр Бугаев , дата: пт, 03/01/2024 - 16:17
дтп

Верховна рада в Україні хоче вносити порушників ПДР хочуть до спеціального реєстру.  Депутати планують внести зміни до статей 279-1, 279-2, 279-5, 279-6 КУпАП. Так з'явиться більше можливостей для встановлення відповідальної особи під час фіксації порушень дорожнього руху.

Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".

Закон "Про Єдиний державний демографічний реєстр" планується розширити, включивши норми щодо передачі персональних даних громадян з Реєстру в систему автоматичної ідентифікації порушників у справах про адміністративні правопорушення.

До реєстру буде включено:

Ім'я особи.
Дата народження.
Відомості про місце проживання (перебування) особи, включаючи зміни та зняття з реєстрації.
Реквізити паспортного документа (серія, номер, дата видачі, тощо).
Інформація про податковий номер.
Унікальний номер запису в Реєстрі.

Реквізити документів, виданих особі, та відомості про документи, на підставі яких їм були видані.

Планується також розширити Закон "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб", додаючи дані про цих осіб з Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Ця інформація надається центральному органу виконавчої влади, відповідальному за статистику.

Таким чином, якщо особа вчинила правопорушення і не зареєстрована у зазначених реєстрах, можна використовувати Єдину інформаційну базу даних про ВПО, Демографічний реєстр та інші відомчі інформаційні системи для виявлення інформації про громадян.