У Дніпрі чоловік у маршрутці викрав телефон у пасажирки

Надіслав: ilona , дата: чт, 07/23/2026 - 13:20
крадіжка

Слідчі Дніпра повідомили про підозру зловмиснику. В маршрутному таксі 45-річний чоловік заволодів телефоном потерпілої, після чого привласнив майже 40 тисяч гривень з її банківських рахунків.

Злочин стався у квітні в Індустріальному районі Дніпра. За даними слідства, підозрюваний непомітно викрав із кишені потерпілої мобільний телефон. Скориставшись доступом до інтернет-банкінгу протягом вечора він здійснив низку незаконних переказів грошей із банківських рахунків жінки. Частину коштів зловмисник перевів на власний рахунок,  іншу — використав для погашення особистого боргу, перерахувавши їх третій особі.

Працівники Дніпровського районного управління поліції Nº 2  встановили, що до злочину причетний 44-річний місцевий мешканець, який вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів.

Наразі слідчі повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання до 8 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.