У Кам’янському районі побилися чоловіки: одного з них судитимуть

Надіслав: ilona , дата: ср, 04/30/2025 - 12:23
б

У Вільногірську судитимуть 33-річного чоловіка за спричинення тяжких тілесних ушкоджень містянину. Під час конфлікту підозрюваний побив чоловіка. Потерпілого у важкому стані госпіталізували до лікарняного закладу.

Інцидент стався біля супермаркету в одному з районів міста. Під час раптової сварки між двома чоловіками один з учасників завдав іншому численних ударів, спричинивши тяжкі тілесні ушкодження.

Поліцейські відділення поліції №4 Кам'янського районного управління поліції встановили особу нападника. Ним виявився 33-річний місцевий житель.

За погодженням із Жовтоводською окружною прокуратурою, йому повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом скерували до суду.